Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! (24)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 24. Bölüm! (Osman 30 Y., Konya / Türkiye)

Aysel’in göt yanaklarını iki yana iyice açtım. Kıllı, terlemiş göt deliği karşımdaydı şimdi. Ama gerçekten hiç sikilmemiş gibi daracıktı. Kocasının bakışları arasında banyoya gittim, sıvı sabun şişesini alıp yatak odasına döndüm. Göt deliğinin ağzına bolca döktüm ve orta parmağımla içine yedirmeye başladım. Aysel bu arada bağırıp çağırıyordu. Parmağım biraz zorlamayla götüne rahatça girmişti, fakat götü parmağımı sıkıyordu. Yine de yavaş yavaş parmağımı sokup çıkarmaya başladım.

“Ağğhh, ığğhh! Çıkar şunu! Yapma!” diye bağırtıları odayı inletiyordu. Durmaya niyetim yoktu. Elleri bağlı olduğundan bir şey yapamıyordu. Baldırlarının üzerine oturmuştum. Dakikalarca parmağımı götüne sokup çıkardım. Parmağımı matkap gibi kullanıyor, götünün içinde çevirip duruyordum. Aysel bağırmayı kesmiş yastığını dişliyordu şimdi. Sabundan yarağıma da bolca sürdüm. Üzerinde doğruldum.

İki elimin başparmağıyla götünün deliğini ortaya çıkardım, yarağımın kafasını sokmaya uğraşıyordum. Bir süre girmesi için çabaladım, ama olmuyordu. Aysel götünü oynatıp duruyordu sürekli. İki parmağımı da içine soktum bu kez zor da olsa, ardından yavaş yavaş parmaklarımı ayırınca deliği de bir miktar açıldı. İçi kara bir kuyu gibi duran götüne yarağımın kafası girmeye başlamıştı şimdi. Yavaş yavaş yüklenince içine kolayca giriyordum bu kez. Şaşırtıcı şekilde kısa sürede taşaklarıma kadar götüne girmiştim. Aysel, “Ağhh, ağhh, ığhh, çıkar, uğhh, çıkar!” diye adeta yırtınıyordu. Götünde bir süre bekledim. Aysel’in bağırmaları zamanla azalınca, içinde aşağı yukarı hareket etmeye başladım. Aysel’in tombul götü altımda yamyassı olmuştu. İçine girip çıktıkça götü genişliyordu ve böylece daha kolay hareket edebiliyordum. Yine de götü yarağımı sıkıyordu.

Gittikçe hızlanmaya başladım. Götüne yüklendikçe, karyola ortasına doğru çöküyordu. Aysel yastığı ısırmaya devam ediyor, ellerini kurtarmak için debeleniyordu. Etine dolgun bir kadındı, bembeyaz vücudu altımda uzanıyor, götü sallanıp duruyordu. Ensesinde, sırtında, bel çukurunda alınmamış siyah tüyleri vardı. Bana pehlivan macununu kendisi yedirmişti, o nedenle yarağım sürekli kalkıktı. Kendisini sabaha kadar sikmemi istiyordu. Ben de şimdi öyle yapıyordum.

Kocası bu sırada yatağın kenarında bitti bir anda. Karısına ve bana bakıp duruyordu. Bense aynı tempoda çalışmaya devam ediyordum, ancak boşalmama az kalmıştı. Bütün enerjimi toplayarak iyice yüklendim birkaç sefer daha. Yatağın altından birkaç çatır çutur ses gelince kırılacak diye korktum. O anda da büyük bir zevkle boşaldım. Daracık götünün içine patladım. Aysel’in sırtına kendimi bıraktım, üzerine yığılıp kaldım. Biraz sonra götünden çıkıp kendimi sırt üstü yatağa bıraktım. Aysel’in götünden krem kahverengi sıvılar akıyordu. Aysel, “Iğhh, ığhh!” diyerek yarı baygın yatıyor, inliyordu. Kocası ise şimdi gitmişti.

Birkaç dakika boyunca öylece kaldım. Ardından Aysel’in ellerini bağladığım naylon çoraplarını açmaya çalıştım. Ama bir türlü açamıyordum. En sonunda mutfağa gidip bir bıçak getirdim, bıçakla ikisini de kestim. Aysel’in bilekleri kızarmıştı. Ellerini çözdüğüm halde o şekilde yatmaya devam etti. Sırtını, belini öpücüklere boğdum bir süre. Ardından yanımda sırtüstü döndü, “Ağhh, ayy, çok acıyor!” diye feryat etti. Ona sıkıca sarıldım. Bir süre sonra ikimiz de uyuya kalmıştık.

Sabaha karşı uyandım. Aysel yanımda geceliğini giyinmiş halde yatıyordu. Anladığım kadarıyla ben yatarken kalkıp banyo yapmış, giyinmişti geceliğini. İçerde bir gece lambası yanıyordu. Uyandığımı hisseti sanırım, “Gidiyor musun?” dedi. “Gitmem gerek, nerdeyse sabah olacak!” dedim. Bana sarıldı, “Bir kere daha yapalım!” dedi. Çok istekli görünüyordu. Elini atıp yarağımı okşamaya ve geçen seferki gibi 31 çektirmeye başladı. Kısa sürede yarağımı tavan yaptırdı. Onu tutup üzerime çıkmasını söyledim. Dizlerinin üzerine çöktü, üzerime çıktı. Geceliğini sıyırdım, altında külotu yoktu. Göt yanaklarını yoğurmaya, tokatlamaya başladım. Her bir tokatta, “Ayy, yapma, uhh!” deyip duruyor, odanın içi seslerle çınlıyordu.

Yarağımı tutup amına sokmaya uğraştım bir süre, girdiğini anladığım zaman belimi yukarı kaldırıp yüklendim. Yarağım bir anda amının içindeki boşlukta taşaklarıma kadar girdi. Aysel, “Iğğhh, ağğhh!” diye inlemeye başladığında alttan hızlı hızlı pompalamaya başladım. Geceliğinin yakasından koca memeleri görünüyordu, Aysel geceliğini sıyırıp onları çıkardı ve emmem için ağzımın ucuna getirdi. Meme uçlarını emmeye, ısırmaya başladım, bir taraftan amında çalışmaya devam ediyordum. Aysel sesli sesli inliyor, ahlıyordu.

Amına bütün gücümle yükleniyordum, kasıklarım koca götüne çarpıyor, ‘Şlop, şlop, şlop’ sesleri evi inletiyordu. Kocası ortalarda yoktu, sağır olduğu için sesi duyup gelemezdi de. Dakikalarca alttan amına pompalayıp durdum. Aysel ağırlığını üzerime bindiriyordu. Meme uçlarını dişliyordum. “Ağğhh, ığğhhh, oğhhh!” diyerek saçlarını savurup duruyordu. Nefes alışları sıklaştı. Tiz sesler çıkarmaya başladığında boşaldığını anladım. Bense bir süre daha amına pompalayıp durdum, göt yanaklarını da yoğurup tokatlamaya devam ediyordum.

Sonunda büyük bir zevkle boşaldığım zaman Aysel üzerimde yarı baygın yatıyordu. Bir süre daha amında gidip geldim. Amından çıkıp onu yanıma yatırdım. Biraz daha uzandım. Ardından banyoya gittim. Küçük bir elektrikli şofben vardı, Aysel gelip şofbeni açtı. Sıcak suyun altında beni sabunladı, yıkadı. Devamlı, “Bana sürekli gelmeni istiyorum, beni yalnız bırakma!” diyordu. “Fırsat bulursam gelirim!” dedim. Sabaha karşı eve döndüm. Karım uyuyordu. Ben de yatıp uyudum.

Sabah geç bir saatte uyandım, Özge tek başına işe gitmişti. Karım bana gece ile ilgili bir şey sormadı, ben de konuşmadım. Doğruca işe gittim. Uykusuzluk çekiyordum. Aklıma Refiye’nin mesajı geldi. Kendime MSN adresi aldım. Refiye’nin verdiği adresi arkadaş olarak ekledim. Kısa süre sonra ekranımda Refiye’nin bir resmi belirdi. Karşılıklı yazışmaya başladık. Özge içerde çalışıyordu, yazıhanenin kapısını kapatmıştım. Refiye bilgisayar başında yanımdaki gibi tutuk davranmıyor, içini döküyordu. Kamera açmamı istedi, ama benim kameram yoktu. Özge iş için içeri girdikçe, ben bilgisayarı bırakıyordum.

Refiye Almanya’da rahat bir hayatı olduğunu, burada kaynından baskı gördüğünü, iki çocuklu dul bir kadın olmanın zorluklarını anlatıyordu. “Kocam bana karşı çok saygılıydı, kardeşi ise onun gibi değil!” dedi. Sonra da, “İstersen sana eski resimlerimden göstereyim?” dediğinde, “Olur!” dedim. Herhalde şimdiki hali gibi resimleri vardır diye düşündüm.

Karşıdan bir dosya geldi, kabul ettim. Açtığım zaman ağzım da açık kalmıştı. Almanya’da çekilen bir resimdi. Refiye bir sandalyede oturmuş, bir elinde sigara ile poz veriyordu. Üzerinde ise geçen kızının giydiği gibi ip askılı bluz ile mini bir etek vardı. Bacak bacak üstüne atmış, bembeyaz kalçaları olduğu gibi meydandaydı. “Eee, ne diyorsun? Nasılmışım o zamanlar?” dediğinde, “Bomba gibi!” dedim. “Almanya’da rahattım, akşamları çıkar bir yerlere giderdik. Bu da o zaman çekilen resimlerden biri. Burada kaynımın gözü üzerimde, ayrıca çok canım sıkılıyor, hiç arkadaşım yok!” diye yazıyordu. “Başka resmin var mı?” diye yazdım heyecanla. “Var, bir sürü, ama hepsi evdeki bilgisayarda. Şimdi yanımda bir tane bu var. Diğerlerini de mi görmek istiyorsun yoksa?” diye yazıp sonuna gülücükler koydu. “Hem de çok!” dedim. “Tamam, gönderirim yarın!” dedi. Açıkçası Refiye gerçekten bomba gibi bir hatundu. Kırklı yaşlarının başında, halen fiziği, güzelliği yerindeydi. Keşfedilecek çok tarafı olduğunu düşünüyordum.

Akşam karımı bir karış suratla buldum. Doktorun söylediklerine takılmıştı. Gece onunla sikişmek istedim, ama karım, “Ben kendimi iyi hissetmiyorum!” dedi ve sırtını dönüp yattı. Oysa hamile kalması için bol bol sikişmemiz gerekiyordu. Ama morali bir türlü düzelmiyordu.

Ertesi sabahtan işyerine gittiğimde hemen MSN’i açtım. Birkaç dakika sonra Refiye ekranda belirdi. Peş peşe bir sürü resim göndermeye başladı. Eski, yeni, bir sürü resim vardı. Mini etekli, gece kıyafetli, deniz kıyısında bikinili, dans ederken çekilmiş bir sürü resim. Ağzım sulanmıştı. Buraya mecburen döndüğü için eski hayatını özlüyordu. Almanya’daki evinde günlük kıyafetleri içinde çekildiği resimlerinde bile hep bir dekoltesi vardı. Ya memelerinin çatalı görünüyordu, yada mini etekle kalçaları ortadaydı. Bazı resimlerde, kocası, çocukları veya arkadaşları da vardı. Ona, “İşyerinin bilgisayarından böyle şeyler yazıyorsun, sakın yakalanma!” dediğimde, “Bu benim kendi Lap-Top’um, evden getirdim, merak etme!” dedi.

Resimlerde saçları kızıl, kestane, sarı, kumral, birçok farklı renkteydi. “Şu an saçların ne renk?” dediğimde, “Bunu sen kendin keşfet!” diye oldukça tahrik edici bir cevap yazdı. Konuşmalarımız gittikçe cinselliğe gelmeye başlamıştı. Bana, “Hayatında kaç kadın oldu? Sende en çok kim iz bıraktı? Karınla mutlu musun? Bir kadında aradığın şeyler nelerdir?” diye bir sürü soru sordu. Sonra, “Karın iyi bir kadın, ama ne bileyim, cinsel olarak nasıl?” diye sordu. Refiye’yi sikmek için çok çabalamama gerek yoktu, o da dünden razıydı buna. Sorduğu sorulardan belliydi.

“Karımın görüntüsüne bakma, çok ateşlidir!” dediğimde, “Hadi ya, hiçte öyle görünmüyor!” dedi. “Sen nasılsın bu konuda?” dediğimde, utandığını belli eden bir ifade gönderdi. Konuşmalarımız, çalan telefonlar ve Özge yada diğer çocukların odaya girmesiyle kesiliyordu. Misafirlerim geldiğinde uzun zaman yazışamadım Refiye ile.

Misafirlerim akşamüzeri çıktıklarında hemen bilgisayarı açtım yeniden. Refiye online görünmüyordu. Tam umudumu kesmiştim ki, yeniden göründü ve “Karınla hayatını renklendirmek için ne yapıyorsun?” dedi. Ben anlamadım bu soruyu, o nedenle cevap veremedim. Bu sefer, “Cinsel olarak diyorum, ne yapıyorsunuz?” dediğinde, “Hiçbir şey, sadece sevişiyoruz!” dedim. Gene utandığını gösteren ifadeler gönderdi, hem de bir sürü. “Sen kocanla bir şey yapar mıydın?” dediğimde, “Ben kocamla film izlerdim!” dedi. “Sinemaya mı giderdiniz?” dediğimde, “Hayır, evde izlerdik!” dedi. Ben halen salak gibi konuyu anlayamamıştım, düşünmeye başladım, bir şey yazamıyordum. Refiye, “Şeyy, bunu nasıl söylerim bilmiyorum ama, ben kocamla Miki filmleri izlerdim!” dedi. Kendi kendime ‘Oha!’ dedim, kadın kocasıyla porno filmler izliyormuş ve bunu bana söylüyordu.

“Güzelmiş, peki benimle izlemek ister misin?” dedim, yine bir sürü utangaç ifade gönderdi. Sonra da, “Sana gönderdiğim bu resimler ikimizin arasında kalacak, tamam mı?” dediğinde, “Tabi ki!” dedim. “Kapatmam gerek!” diyerek, başka birşey yazmadan MSN’den çıktı. Refiye arzulu, cinselliğe açık ve aynı zamanda aç, tam sikilmelik bir kadındı. Onunla konuşurken sikim sertleşmişti.

Gece karımla şimdiye kadar olmadığı şekilde alelade bir sikiş yaşadım. Sadece çocuk yapmak için, altlı üstlü sikişen çiftlerden biri olmuştuk. Karım altımda bacaklarını açmış, ben amında çalışıyordum. Karımın tek derdi gebe kalmaktı, “Bu şekilde devamlı sik beni, sana bir çocuk vermek istiyorum!” deyip duruyordu. Gece birkaç dakika içinde sikişmiş, ardından uykuya dalmıştık. Aynı şekilde sabah uyandığımızda da, karımla altlı üstlü sikiştik. Kızlar uyanmıştı, sesleri geliyordu, ben de karımla sikişiyordum bu sırada. Ama aklım fikrim Refiye’deydi.

Sabah çıkarken, karım, “Bu akşam Semanur’la anası ve ablası bize gelecek, erken gelebilirseniz gelin!” dedi. “Nerden çıktı bu şimdi?” dediğimde, “Kadın bize misafirliğe gelecek, ne var bunda?” dedi. O gün işlerim epey yoğundu, şirket dışında görüşmelerim vardı. Nalan’ı merak ettim, aradığımda, “Sen arar mıydın hınzır? Unuttun beni hemen, ne zaman geliyorsun Ankara’ya?” dedi. “Bilmiyorum, şu aralar gelemeyeceğim belli, ama sen gel buraya bir haftasonu, misafirim ol!” dediğimde, “Bakarım, belli olmaz, belki de çıkar gelirim!” dedi. Nalan iyi bir kadındı, onunla iyi vakit geçirmiştim.

Akşamüzeri MSN’i açtım. Refiye biraz sonra göründü, “Yoktun bütün gün, neredeydin?” diye sordu. “Boş ver beni, seninle film izlemek isterim!” dedim. Gülücükler gönderdi, “Çocuklarım haftasonu İstanbul’a teyzelerinin yanına gidecekler. 10-15 gün yoklar, kendini ona göre ayarla!” dedi ve MSN’i kapattı. Artık Refiye’yi sikmek için aradığım fırsat ayağıma gelmişti.

Akşam eve gittiğimizde, Semanur, ablası ve annesi çoktan gelmişlerdi. Annesinin adının Dilber, ablasının da Gonca olduğunu öğrendim. Ana kız ikisi de beni görünce biraz tedirgin oldular, çekingen davranıyorlardı. Karım, “Abla rahat ol, kocam da senin bir kardeşin!” dedi. Dilber hanım da, “Ee, öyle tabii, sağ olun!” dedi. Birlikte yemeğe oturduk.

Dilber hanım adı gibi bir dilberdi. Üzerinde uzun kollu mor bir ince kazak, beyaz bir yelek vardı, koca memeleri belli oluyor, türbanıyla kazağının yakası arasından beyaz koynu görünüyordu. Geçen akşamki gibi yüzünde alınmamış tüyleri belli oluyordu yine. Ancak dolgun fiziği bu kusurunu kapatıyordu. Gonca da annesinden geri kalmıyordu, onun da siyah dar bluzunun altında dik ve dolgun memeleri belliydi. Tabir yerindeyse, ana kız ikisi de at gibiydi. Uzun boylu ve yapılıydılar. Ancak annesi kızına göre daha dolgundu. Semanur da annesi ve ablası gibi uzun boyluydu gerçi, ama yanlarında daha zayıf kalıyordu. Gonca 25-26 yaşında gösteriyordu. Dilber ise 40’larındaydı. Dilber ve Gonca bana göz ucuyla bakıyordu yemekte. Karımın genç bir erkekle evli olması onları hem kıskandırıyor, hem de bana başka gözle bakmalarına neden oluyordu. Semanur ise nişanlısıyla onu barıştırdığım için bana sıcak davranıyordu devamlı.

Yemekten sonra karım, “Sen herkese iş buluyorsun, şu kadına da bulsan, iş arıyor kaç zamandır. Evlere temizliğe gidiyor, ama belinin ağrısından onu da yapamıyor!” dedi. “Bakarım, ayarlarım bir şeyler!” dediğimde, karım, “Senin işyerinde çalışsın ya! Sen demiyor muydun, temizliğe, yemeğe bir kadın lazım diye?” dedi. Aslında benim işyerime öyle biri lazım değildi, gerçi olsa iyi olurdu ama. Biraz düşündükten sonra, “Tamam, ne zaman isterseniz gelin, çok yormayız sizi!” dediğimde, Dilber hanım, “Çok teşekkür ederim, sağ olun!” dedi. En azından az da olsa eline 3-5 kuruş para geçeceği için seviniyordu tabii. “İsterseniz yarın başlarım!” dediğinde, “Siz kendinizi ne zaman hazır hissederseniz gelin!” dedim.

Gece onları evlerine bıraktım. Dilber ve Gonca arka koltuktaydı. Aynadan Dilber’in bana baktığını görüyordum. Üçünün de güzel ela gözleri vardı. Eve döndüğümde karımla yine alttı üstlü bir sikiş faslı yaşadık. Karım aldığı ilaçlardan mıdır nedir bilmiyorum, çok istekli ve arzulu görünüyor, sürekli, “Oğhh, sik beni, oğhh, sik, devam et, ığmm!” deyip duruyordu. Onun bu istekli hali beni de daha fazla azdırıyordu. Fakat karım artık kendisini götünden sikmeme izin vermiyordu, “Beni sadece amımdan sik, döllerini boşuna götüme akıtma!” deyip duruyordu.

Sabah Özge ile işyerine gittiğimde, Dilber’in bizi beklediğini gördüm...

[Osman]

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! Tüm Bölümleri »

Seks Hikayeni Yolla! « Seks Hikayeleri Anasayfa!

18+ YASAL UYARI:
Ah Bu Töreler Seks Hikayesi sitesi 18 yaşından büyükler içindir! 18 yaşından küçük iseniz
ve bulunduğunuz ülkede Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved - The Netherlands / Hollanda
Contact / iletişim E-Mail: