Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! (33)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 33. Bölüm! (Osman 30 Y., Konya / Türkiye)

Kafamda, acaba Sedat’ın evine karı attığımı Aysel nerden biliyor düşüncesiyle Aysel’in evine vardım. Aysel beni içeriye aldığında, odada Sedat’ın alt komşusu Emine’yi görünce kafam daha bir karıştı. Emine’nin ne işi vardı orda diye düşünmeye başlamıştım ki, Emine gözleri yaşlı bir halde, Aysel’le yarım kalmış konuşmasına devam etti, “İşte böyle hocam, Hacer kocama anlatmakla tehdit ediyor. Elini ayağını öpeyim hocam bu işi hallet. Bir büyü yap, veya ne bileyim bir muska falan yaz, ne olursun!” dedi ve kolunda takılı bileziklerden bir burma bilezik çıkarıp Aysel’e verdi.

Aysel Emine’nin verdiği bileziği alıp oturduğu minderin altına koydu ve “Bu işin büyü ile, muska ile alakası yok! Ama telaşlanma, çaresini biliyorum, meseleyi başka türlü halledeceğiz! Tehdite karşı tehdit. Osman Hacer’le birlikte olacak ve o esnada görüntüleri kayıt edilecek!” dedi.

Ben tüm bunları ağzım açık dinliyordum. Aysel, “O zaman Emine hanım sen bu işi ayarla. Osman mecburen Hacer’le beraber olacak, yoksa onun da karısı her şeyi öğrenir!” dedi. Kadınlar kendi aralarındaki savaşta beni birbirlerine karşı silah olarak kullanmak istiyorlardı. Aysel’in dediği gibi mecburen kabul edecektim, yoksa ailem dağılabilirdi. Emine’nin kaybedecek bir şeyi yoktu, ben yanacaksam diğerleri de yansın diye düşünüyordu.

“Peki, nasıl olacak bu iş?” diye sordum. Emine, “Ben seninle Hacer’e bir buluşma ayarlarım. Sen onu baştan çıkaracaksın. Sen onunla ilişkiye girerken, ben de sizi kamerayla çekerim. Ondan sonra bir daha da beni tehdit edemez!” dedi ve bir kağıt uzattı, “Burada Hacer’in telefonu yazıyor. Onu ara. Buluşmak istediğini söyle. Kendini tanıt, korkma seninle buluşacaktır. Çünkü senden hoşlandığını biliyorum, bana söylemese de biliyorum bunu. Gözüne girmek için birşeyler yap. Dedim ya senden hoşlanıyor. O da sana karşılık verecektir. Onu Sedat beyin evine getir. Ben daha önceden eve girip saklanırım. Siz ilişkiye girerken de resminizi çekerim!” dedi.

Emine’nin şeytani planının parçasıydım artık. İtiraz dahi edemedim. Aksi takdirde karımın her şeyi duyacağı belliydi. Aysel, “Ara o zaman şimdi şu kadını, konuş bakalım!” dediğinde, ne diyeceğimi dahi bilmeden numarasını tuşladım. Telefon birkaç defa çaldıktan sonra açıldı. “Alo, Hacer hanımla mı görüşüyorum?” dedim. “Evet benim, siz kimsiniz?” dedi. “Ben telefonunuzu Emine hanımdan aldım. Adım Osman. Emine hanımla ilgili bir mesele için sizinle konuşmak istiyorum...” dedim.

Hacer bir süre sessiz kaldıktan sonra, “Benim konuşacak bir şeyim yok. Onunla ne halt ettiğinizi biliyorum. Kocası bunları hak etmiyor!” dedi. “Lütfen bir kere olsun konuşalım sizinle. Ben tek olacağım. Emine olmayacak. Söz veriyorum. Bu durum beni de ilgilendiriyor. Bana bir kere olsun şans verin. Lütfen, yalvarırım!” dedim. Hacer, “Ben evli barklı namuslu bir kadınım. Tanımadığım adamlarla buluşmam!” diye kestirip atmak istedi. Ama ben çok ısrarcı oldum, “Bana güvenin, lütfen, ben de evliyim. Yuvamın yıkılmasını istemem. Bir hata ettim. Sizinle konuşmam gerek...” dedim.

Hacer ısrarlarıma dayanamamıştı, sonunda, “İyi tamam, yarın öğleden sonra buluşalım. Bakayım ne konuşacaksınız?” dedi ve bana bir çaybahçesinin adresini ve buluşma saatini verdi. Telefonu da pat diye kapattı. Emine’ye, “Hani bu kadın benden hoşlanıyordu?” diye sorunca, “Merak etme, ben doğruyu söylüyorum. Kadın telefonda konuşuyor, ne yapmasını bekliyorsun?” dedi.

Tuhaf bir durumun içine düşmüştüm. Denize düşen yılana sarılırdı, benimki de o hesaptı yani. Aysel, “Ben bu Hacer hanımı bilirim, o da aynı Emine hanım gibi bana gelip gider. İyi bir kadındır aslında. Ben kendisiyle buna benzer başka bir konuda daha önce görüştüm, ama belli ki beni dinlememiş, akıllanmamış. Onun için ben, Emine hanımın bu planına destek veriyorum. Benim için bu plan günah değildir. Akıllanmayan bu kadının aklını başına getirin!” dedi. Emine o zaman, “Allah sizden razı olsun hocam!” diyerek tekrar Aysel’in ayaklarına kapandı, bir süre o şekilde ağladı. Aysel kendisini teselli etmek zorunda kaldı.

Artık konuşacak birşey kalmamıştı. Emine’ye, “Ben bu akşam Sedat’ın evine gider etrafı biraz toparlarım. Anahtarı da paspasın altına koyarım, oradan alır, içeri girersin!” dedim. Emine, “Ne yap, yap o kadını o eve getir. Yoksa ikimiz için de kötü olur!” dedi.

Kalkmak için ayaklandım. Emine oturmaya devam ederken, Aysel de benimle birlikte kalktı. Kapının önünde Aysel’e, “Bu ne saçma sapan iş? Kadını kurtarmak için ben kendimi ateşe atıyorum!” dediğimde, Aysel, “Sen asıl bu dediklerimizi yapmazsan ateşe atacaksın kendini!” dedi. Aysel’e, “Senden bir isteğim olacak, yarın işime yarayacak belli ki, senin şu macunlarından var mı halen?” diye sordum. Aysel gülerek, “Var tabii, olmaz mı!” diyerek mutfağa geçti.

Biraz sonra elinde bir kavanozla gelip, “2-3 kaşık yemen yeterli. Fazla yersen, sikini indiremezsin sonra!” dedi kahkahayla. Ben kavanozu alıp gidiyordum ki, “Yüzük almadan mı geldin yoksa?” deyince, yüzüğü hatırladım. Elimi cebime atıp paketi çıkardım ve Aysel’e uzattım. Açıp bakınca, “Vay, çok güzelmiş, çok da yakışır parmağıma!” diyerek yüzüğü taktı. Aysel çıkarcı bir kadındı.

Arabama atladım. Aklım karmakarışıktı. O anda telefonum çaldı. Arayan karımdı. Akşama erken gelip gelmeyeceğimi sorunca, Nalan ve Nurgül geldi aklıma. “Yok, ben geç gelirim!” dediğimde, “İyi, sen bilirsin...” dedi yumuşak bir tonla. Kapatınca Nalan’ı aradım, “Yarım saate kadar geliyorum!” dedim. Nalan, “Tamam, bekliyoruz!” dedi heyecanla.

Onlarla tuhaf bir sikiş yaşamıştım. Üstelik birbirleriyle kavga etmişlerdi. Daha yoğun ve heyecanlı bir sikiş yaşamak istiyordum. Otele gelip arabadan indim. Resepsiyondaki çocuk önce elimdeki kavanoza, sonra bana baktı, yine sırıtıyordu. “Hoşgeldin abi! Ben ablalara serviste kusur etmedim, sen merak etme!” dedi. “Sağ ol aslanım!” dedim bu kez. “Ne demek abi, görevimiz!” dedi.

Nalan’ların kapısının önüne gelince hafifçe vurdum kapıyı. Az sonra kapı yavaşça açıldı. İçeri geçtim, kapıyı Nurgül açmış, kapının arkasında kalmıştı. Siyah deriden mini bir etek giymiş, üzerine de ip askılı kırmızı bir bluz giymişti. Memelerinin çatalı görünüyor, meme uçları bluzun içinde belli oluyordu. Yüzünde de makyaj vardı, kırmızı parlak bir ruj sürmüştü. Nalan da o esnada banyodan çıktı. Onun da üzerinde mini kot bir etek vardı. Eteğin önü fermuarlıydı. Üzerinde ise beyaz dar bir tişört vardı, içine birşey giymediğinden koca ve sarkık memeleri tamamen belliydi. O da aynısından makyaj yapmış, ruj sürmüştü.

Elimdeki kavanozu görünce ikisi birden, “Bu ne böyle?” diye sordu. Gülerek, “Görürsünüz biraz sonra!” dedim. Komodinin üzerinde bir şişe Viski ile üç kadeh vardı. Çocuk servis yaptım derken bunu kastetmişti belli ki. Viski şişesini açtım ve kadehleri doldurdum. “Alın bakalım kızlar, biraz rahatlayalım!” dedim. İkisi de kadehlerinden ufak yudumlar alırken, onlara, “Ne yaptınız ben yokken?” diye sordum. Nurgül, “Uslu uslu oturduk, korkma kavga etmedik!” dedi. “Güzel, hep böyle olun!” dedim ve viskimi yudumladım. Birer sigara yaktık, Viskimizi içerken Nurgül’e, “Nalan’ı az çok tanıyorum, sen kendini anlatsana!” dedim.

Nurgül, “Ne anlatayım? İki kere evlendim, üç tane çocuğum var. Biraz hayatımı yaşamak istiyorum, onun için Nalan’a uyup buraya geldim!” dedi. Anlaşılan pek konuşmak istemiyordu şu anda. Viskimin kalanını bir dikişte içtim. Üzerimdekileri çıkardım çabucak ve çırılçıplak kaldım. Yarağım önümde sallanıyordu. Onlara, “Hadi, ikiniz birden yalayacaksınız yarağımı, hadi başlayın!” dedim. Önce birbirlerinin suratına baktılar bir süre. Ardından önce Nalan, sonra Nurgül önümde dizlerinin üzerine çöktü.

Önce Nalan ağzını açarak yarağımı yalamaya başladı. Yalarken gözleri açık ve bendeydi. Yarağımı kökünden tutmuş, “Iğmm, ığmm!” diye sesler çıkararak yalıyor, taşaklarımı avuçluyordu. O sırada Nurgül Nalan’a bakıyor, o da yarağıma, taşaklarıma dokunmaya çalışıyordu. Nalan geçen seferkinden daha iyiydi yarak yalama konusunda. Yarağımı boğazına kadar sokup çıkarıyor, kafasına dil darbeleri atıyordu. Yarağım kalkmıştı şimdiden, “Tamam, bu kadar yeter!” diyerek yarağımı bırakmasını istedim. Bu kez Nurgül, doktora boğazını gösteren hasta gibi ağzını açtı. O haldeyken yarağımı ağzına soktum. Nurgül bu konuda biraz daha tecrübesizdi. Yalarken dişleri yarağıma sürtüyor, canımı acıtıyordu. O da aynı Nalan gibi taşaklarımı avuçlamış, top gibi sıkıyordu. “Hişşt, yavaş ol, daha sakin!” demek zorunda kaldım. Çok heyecanlıydı. O sırada Nalan elini tişörtün altından memelerine atmış onları okşuyordu.

Elli yaşından fazla iki kadın önümde diz çökmüş, yarağımı yalamak için birbiriyle mücadele ediyordu. Kendilerini bana siktirmek için, Ankara’dan onca yolu gelmişlerdi. Benim de görevim onları en iyi şekilde sikerek evlerine göndermekti o zaman. Yarağım patlayacak gibiydi şimdi. Her iki kadının parlak kırmızı ruj lekesiyle kırmızı bir hal almıştı yarağım. Aynı zamanda yarağımın sıvıları ve kendi tükürükleri, ikisinin de ağzının kenarlarından akıyordu.

“Tamam, hadi kalkın bakalım!” dedim bu kez. Ben yatağa geçince, onlar da yanıma uzandı. Nurgül’ün ip askılı bluzunu sıyırmaya çalışırken yırtıldı. Memelerine yumuldum. Nurgül inlemeye başlamıştı bile. Nalan arkamda kalmıştı, sırtımı, omuzlarımı öpüyordu. Nurgül’ün koyu kahverengi meme uçlarını emdikçe şiştiler, dilimi ucunda gezdiriyor, küçük küçük ısırıyordum. Nurgül, “Oğhh, ığmm!” diyerek saçlarımı çekiyor, inliyordu devamlı. Diğer taraftan elimi eteğinin içine soktum. Minik eteğin içine külot giymemişti. Elim kasıklarında gezerken, Nurgül adeta çığlık atıyordu.

Parmak uçlarımla am dudaklarını sıkmaya, ellemeye başladım. Nurgül kendini kaybetmiş gibiydi sanki. Ağzım memelerinde iken, orta parmağımı amına sokup çıkarmaya başladım. Amı çoktan ıslanmıştı, parmağım içine kolayca girip çıkıyordu. Memelerini emdikçe emesim geliyordu. Bir süre daha devam ettim memelerini emmeye, ama biraz da amını yalamak istiyordum. O zaman kavanoz aklıma geldi. Yataktan kalkıp viskinin yanına koyduğum kavanozu aldım, “Hanımlar, soyunabilirsiniz, öyle durmayın!” dedim.

İkisi de soyunmaya başladı. Zaten ikisinin de üzerinde elbise niyetine bir şey yoktu, hemencecik çıplak kaldılar. Kavanozu açınca içinden şekerli, hoş bir koku yayıldı. Kaşık aradım ama yoktu. O zaman kavanozu hafifçe eğerek Nurgül’ün amının üzerine bir miktar döktüm. Nalan, “Bana dökmüyor musun?” diye sorunca, “Biraz sonra!” dedim. Nurgül’ün kuvvet macunu dökülmüş amını iştahla emmeye, yalamaya başladım. Nurgül şimdi daha fazla inliyordu. Macunun tadı çok hoşuma gittiğinden, Nurgül’ün kasıklarındaki, amındaki macunun hepsini emdim, yuttum. Nurgül’ün etli amı vıcık vıcık olmuştu, Nurgül sırt üstü uzanmış, bacakları iki yana iyice açık, inledikçe inler bir haldeydi. Onu o şekilde bıraktım, sıra Nalan’a gelmişti.

Nalan’ın kılsız amının üzerine de bir miktar macun döktüm. Onun amını da bu şekilde yalamaya başladım. Şimdi inleme sırası Nalan’a gelmişti. Bu sırada Nurgül de boş durmamış, Nalan’ın memelerini emmeye başlamıştı. Bir taraftan da kendi amını ovalıyordu. Nalan yatakta kıvranıyor, “Ağhh, oğhh!” diye diye devamlı başını sağa sola oynatıyordu. Ben amını hızlı hızlı emiyor, dilimi amının içinde sokuyordum. Kısa sürede Nalan’ın amına döktüğüm macunları da bitirmiştim. Kasıklarına akan macunu da dilimin ucuyla yalayıp yuttum.

Kadınlar az önce yaladıkları zaman kazık gibi olan yarağım yeniden inişe geçmişti. Acaba macun işe yaramadı mı diye kendi kendime sordum. O zaman aklıma takma yarak geldi. Nalan’a, “Yarak nerede?” diye sordum. “Çekmecede!” dedi inler halde. O zaman doğrulup çekmeceyi açtım, yarağı aldım. Nalan’ın amına yavaş yavaş sokmaya başladım. Nalan, “Iğhh, ımm!” diye inlemeye başlamışken, ben yarağı yarısına kadar amına sokmuştum.

Kalın yarak amının içinde gidip gelirken Nalan kendini kaybetmiş halde inliyor, kıvranıyordu. Nurgül aynı tempoda Nalan’ın memelerini emiyordu bu arada. Yarağı amının içine tamamen sokup çıkarıyor, içinde sağa sola çeviriyordum. Nalan daha fazla dayanamadı ve kesik kesik inleyerek boşaldı. Nurgül’e, “Bacaklarını aç!” dedim o vakit. Şimdi yarak yeme sırası ondaydı çünkü. Nurgül sırtüstü uzanıp bacaklarını açmışken, “Bu şekilde değil, Nalan altına gelsin, sen onun üzerinde dörtayak gibi domal!” dedim.

Nurgül Nalan’ın üzerine çıkıp, dizlerini yatağa dayayarak üzerinde domaldı. Nalan onun altındaydı şimdi. Ben birşey demeden iki kadın birbirlerini dudaklarından öpmeye başladı. Bu görüntü hoşuma gitmişti. Nurgül’ün arkasına geçip bacaklarını biraz daha açtım. Sulanmış etli amı arkadan iyice belli oluyordu. Yarağı tutup amına yavaş yavaş sokmaya başladım. Nurgül dudakları Nalan’ınkilerle birleşik olduğu halde inlemeye başladı. Amı geniş olduğundan yarak dibine kadar içine girip çıkabiliyordu. Bu arada göt deliğine de diğer elimin orta parmağını soktum. Sert ve sık siyah kıllarla üzeri kapatılmış bir kuyuydu sanki götü. Parmağım içine sonuna kadar girmişti. Şimdi hem amına yarak, hem de bir parmak götüne girip çıkıyordu Nurgül’ün.

Nurgül bir süre sonunda öpüşmeyi bırakmıştı, deli gibi inliyordu. Yarağı amına sokup çıkardıkça amı daha da açılmış ve sulanmıştı. O da bir süre sonra inleye inleye boşaldı. Nalan alttan Nurgül’ün memelerini emiyordu. Nurgül’ün sesi çıkmıyordu şimdi. Yarağı amından çıkardım ve bu kez az önce parmağımı soktuğum götüne sokmaya başladım. Yarağın kafası götüne girince, Nurgül, “Iğhh!” diye irkildi. Başını geriye çevirip, “Ay ne yapıyorsun sen?” dedi. “Merak etme, çok zevk alacaksın!” dedim sadece ve yarağı götüne sokmaya devam ettim.

Takma yarak Nurgül’ün götüne yavaş yavaş giriyordu şimdi. Nurgül, “Iğhh, ayy, ağhh, yavaş ol, lütfen, yavaşça yap!” diyordu devamlı. Ben de onu korkutmamak için yavaş davranıyordum. Göt deliği iyice açılmıştı gerçi. Bu arada Nurgül bir elini amına atmış ovalıyordu. Götünü sürekli sağa sola oynatıyor, deli gibi inliyor, hırıltılar çıkarıyordu. Macun yavaş yavaş etkisini gösteriyordu, yarağım kalkmaya başlamıştı gene.

Nalan alttan Nurgül’ün memelerini emmeye devam ediyor, o da bir eliyle amını ovalıyordu. Nurgül’ün götüne bir süre daha sokup çıkardım takma yarağı. Ama artık onları sikmek istiyordum, o nedenle yavaş yavaş çıkardım götünden takma yarağı. Yarağım kazık gibi olmuştu.

Dizlerimin üzerinde doğruldum, Nurgül’ün kalçalarından sıkıca tuttum ve amına yavaş yavaş girmeye başlamış. Gerçek bir yarağı yemek Nurgül’ü keyiflendirmişti, “Oğhh, sik beni, oğhh, ığmm!” diye diye inlemeye başladı. Nurgül’ü şiddetle siktikçe, göt yanakları sallanıp duruyor, Nalan alttan aynı şekilde memelerini emmeye devam ediyordu. Aldığım zevkle inliyordum o sırada. Macun hem yarağımı kazık gibi yapmış, hem de boşalmamı geciktirmişti. Aysel’in bunun içine ne koyduğunu merak ediyordum. Nurgül’ü hızla ve sert sert sikmeye devam ettim bir süre daha. Terli kasıklarım kalçalarına çarptıkça, şiddetli ‘Şlap, şlap, şlap!’ sesleri odayı doldurmuştu.

Nurgül kendini kaybetmiş inliyor, elleriyle yataktan destek almaya çalışıyor, ama bazen Nalan’ın üzerine kendini bırakıyordu. Boşalmaya yaklaşmıştım. O zaman Nurgül’ün amından çıktım. Nurgül başını çevirip, “Gir içime, hadi, sik beni, hadi!” demeye başlamıştı. Terden sırılsıklam olmuştum, “Biraz da sen üzerime çık!” dedim ve kendimi sırtüstü yatağa bıraktım. Kalkık yarağım tavana bakıyordu.

Nurgül üzerimde doğrulup yarağımı tuttu ve işer gibi çömelerek amına soktu. Derin bir, “Oğhh!” sesi çıkardıktan sonra yavaşça oturdu yarağımın üzerine. Yarağım taşaklarıma kadar amındayken, yaylanmaya, hoplamaya başladı. “Oğhh, ağhh, oğhh!” diye diye yüksek sesle inlerken, ellerini göğsüme koymuş, gözlerini kapatmıştı. O sırada Nalan dudaklarıma yumuldu ve onları emmeye başladı. Deli gibi öpüyordu beni. Nurgül üzerimde hopladıkça yaylı yatak da beraberinde inip kalkıyordu. Nalan öpmeyi bırakıp yatağın üzerinde ayağa kalktı. Nurgül gibi çömeldi, amı tam ağzımın kenarına gelmişti. Islanmış, terlemiş amına yumuldum. Ellerim boşta duruyordu, Nalan’ın kalçalarından sıkıca tuttum, amını iştahla emmeye başladım. İki kadın inleme konusunda birbirleriyle yarışıyordu sanki.

Bir ara Nurgül’ün inlemeleri çoğaldı ve bir süre sonunda da boşaldı. Üzerimde hoplamayı bırakmıştı bu yüzden. Nalan’ın amını yalamaya devam ediyordum o arada. Nurgül yarağımın üzerinden kalkınca Nalan da üzerimden doğruldu ve kendisi bu kez yarağımı amına aldı. Şimdi yaylanma, hoplama sırası Nalan’daydı. O da bir süre devam etti, ben de boşalmak üzereydim. Önce ben, ardından Nalan, sırayla boşaldık. Üçümüz de nefes nefeseydik. Nalan kendini üzerime bıraktı. Nurgül o ara banyoya gitmişti. Nalan bir süre o şekilde kaldı. Ben de yorulmuştum. Üzerimden kalktı ve kendini yavaşça yanıma bıraktı bu sefer. Yatakta bir süre gözlerim kapalı halde kaldım. Kendime geldikten sonra banyoya geçip duşun altına girdim.

Sıcak su beni kendime getirmişti, o ara Nalan da içeri geldi, yanımda duşa girdi. Birbirimizi sabunladık güzelce. Yıkandıktan sonra odaya döndük. Nurgül koltukta oturmuş Viskisini yudumluyordu. Kendime be Nalan’a birer kadeh doldurdum. Havadan sudan konuşarak Viskilerimizi yudumladık. O ara Nurgül’ün telefonu çaldı, telefonuna bakıp bize eliyle susmamızı işaret etti. Telefondaki oğluymuş. Onunla bir süre konuşup kapattı. “Hayırdır?” dedim, “Hiç, oğlum beni soruyor. Anne nasılsın, iyi misin falan diye...” dedi. “Üç çocuğum var demiştin, anlatsana?” dedim bu kez.

“İki kızım bir oğlum var. Oğlum işte bu arayan. Lise ikide okuyor. Büyük kızım bilgisayar mühendisi, küçüğü de üniversitede okuyor şu an...” dedi, ardından, “Senin yok mu?” diye sordu bu kez. “Karımla yapmaya çalışıyoruz. Onun ilk evliliğinden iki kızı var ama.” dedim. O zaman Nurgül, “Karını da böyle sikiyorsan, yakında doğurması yakındır!” dedi ve iki kadın birden kahkaha atmaya başladılar. Viskimin kalanını yine tek dikişte içtim. Ayağa kalktım, “Evet, hanımlar, şimdi grup sikişi zamanı!” dedim.

Nalan’a, “Şunu beline bağla!” diyerek takma yarağı gösterdim. Nalan bir çırpıda yarağı beline bağladı ve sırt üstü yatağa uzandı. Nurgül yatağın üzerine çıkarak, yavaş yavaş çömeldi ve yarağı amına soktu. İki kadın bu şekilde sikişmeye başladı. Ben onları izliyordum köşede. Sabah birbirleriyle kavga ederken, şimdi deli gibi sikişiyorlardı. Ben de bu oyuna katılmak istiyordum. Midem rahatsızlandı bir anda. Viski ve macun midemi bozmuştu sanırım. Kadınların sikişmeleri devam ederken, ben karnımı ovalamakla meşguldüm. Ancak daha fazla dayanamadım.

İkisinin inleye inleye sikişmesi beni de azdırmıştı. Yarağım yeniden kazık gibi oldu. Yatağın üzerine çıkıp, Nurgül’ün arkasında yerimi aldım. Nurgül’ün belinden tutup, onu biraz öne eğdim. Nurgül şimdi itiraz etmiyor, istediklerimi yapıyordu. Yarağımı tutarak yavaş yavaş götüne girmeye başladım. Az önce takma yarak götünü epey genişlettiğinden zorlanmıyordum. Öne doğru yüklenmeye başladım. Nurgül az da olsa acıyla haykırıyordu yine de, “Ağhh, yavaş, lütfen, yavaş ol, ağhh!” diye diye.

Yatak, bütün gün üzerinde yaşanan sikişmelerden dolayı yorgun düşmüş gibiydi, ağır ağır gacır gucur sesler çıkartıyordu. Nurgül’ün göt deliği yarağımı sıkıca sarmıştı, amında olduğundan daha çok zevk alıyordum. Gittikçe daha çok yüklenmeye ve pompalamaya başladım. Nalan altta kalmıştı yine ve bütün yük üzerindeydi, “Ağhh, pestilim çıktı, hadi çabuk olun!” deyip duruyordu sürekli. Biraz önce boşalmıştım, ikinci defa boşalmam gecikecekti. Nalan’ın bağırtıları da gittikçe artıyordu.

O zaman Nurgül’ün götünden çıktım. Ayağa kalktım, Nurgül’e, “Hadi gel hayatım, ayakta devam edelim!” dedim. Nurgül yavaşça doğruldu, “Ay belim, ay belim!” diye diye belini tutuyordu. Onu yatağın kenarına getirdim, ben ayaktaydım. Yatağın üzerine çıkarıp dizlerinin üzerinde domalttım. Yarağımı tutup halen açık duran götüne girdim yeniden. Yüklenmeye başladım tekrar ve nerdeyse taşaklarıma kadar götüne girdim. Bu şekilde götüne girip çıkmaya başladım. Bu ara Nalan’da belinden yarağı çıkarıp amına sürtmeye başlamıştı.

Nurgül’ün kıllı göt deliği, yarağımın girip çıkmasıyla bir genişliyor, bir daralıyordu. Aynı anda Nurgül’den, “Ağhh, oğhh, ığmm!” sesleri geliyor, bu kez acı değil, zevk aldığını belli ediyordu. Ancak birkaç dakikadır bu şekilde götünü siktiğimden artık boşalmak üzereydim. Kendimi kasmayı bırakır bırakmaz götüne büyük bir keyifle boşaldım. Bir süre daha götüne girip çıktım. Yarağımı çıkardığım zaman göt deliğinin etrafındaki siyah kıllar döllerimle kaplanmıştı. Göt deliğinin ağzında kızarıklık vardı. Nalan yarağı şimdi amına sokup çıkartıyordu ve her seferinde deli gibi inliyordu. Onun da boşalması fazla zaman almadı. İnlemeleri kesildi bir süre sonra.

Tuvalete gittim, işedim. İçeri döndüğümde her ikisi de yatağın üzerinde sırtüstü uzanmış yatıyordu. Kavanozu aldım ve her ikisinin memelerinin üzerine biraz döktüm. Onlar gözleri kapalı yatmaya devam ederken, ben memelerini emmeye, yalamaya başladım. Bir Nalan’ın, bir Nurgül’ün memelerini emiyordum. İkisi de tepki vermiyor, sadece, “Iğmm, ığhh!” diye inliyordu. Memelerine döktüğüm macunun hepsini yalayıp yutmuştum. Biraz daha döktüm ve yeniden yalamaya başladım. Bunu da bir süre sonra bitirmiştim. O zaman sırtüstü uzanıp ellerimi başımın altına koydum.

Nalan ve Nurgül birlikte kalkıp banyoya giderken, “Sen gelmiyor musun?” diye sordular. “Hayır, siz yıkanın!” dedim. Nurgül, “Bu sürdüğün şey neyse üzerimizi yapış yapış etti!” dedi. Kuvvet macunu olduğunu bilmiyordu ikisi de. Onlar içerde yıkanırken ben dinlendim bir süre. Döndükleri zaman birer Viski daha içti ikisi de. İçki onları biraz sarhoş etmişti. Nalan’a, “Yarağı Nurgül’e bağla ve sen de domal!” dedim. İkisi de itiraz etmiyordu.

Nalan dediğimi yapıp yarağı Nurgül’ün beline doladı. Ardından ellerini yatağa dayayarak domaldı. Nurgül Nalan’ın arkasında bir erkek gibi yer aldı. Nalan bacaklarını biraz daha açınca, Nurgül yarağı tutarak Nalan’ın amına girdi. Nalan, “Iğhh, ağhh!” diye inlemeye başlamıştı şimdi. Nurgül belini oynatarak yarağı Nalan’ın amına daha çok sokmaya uğraşıyordu. Kalçalarından sıkıca tutmuştu Nalan’ın. Görüntüleri çok hoşuma gitmişti. Nalan domaldığından koca memeleri iyice sarkmış, ileri geri sallanıp duruyordu. Nurgül, “Iğhh, ığhh!” diye kendini bir erkek sanarak Nalan’ı sikiyor, Nalan da, “Oğhh, devam et, oğhh, ığmm!” diye söyleniyordu. Bu görüntüleri yarağımı kaldırmaya yetmişti.

Yatağın üzerinde doğruldum, Nalan’ın önüne geldim, yalaması için yarağımı uzattım. Az önce onun amının içine patlamıştım. Yarağım halen döllerim ve amının sıvıları ile doluydu, ama yine de Nalan yarağımı iştahla emmeye, yalamaya başladı. Arkadan Nurgül onu sikmeye devam ediyordu bu arada. Kısa sürede yarağım kazık gibi olmuştu. Yarağımı Nalan’ın ağzından aldım, yataktan kalktım. Nurgül Nalan’ı sikerken bir taraftan da yarağıma bakıyordu. Nurgül’e, “Hayatım öyle değil, bak böyle sikeceksin!” diyerek ona çekilmesini söyledim. Nurgül geri geri çekildi, takma yarak Nalan’ın amının sıvıları ile ıslanmıştı iyice. Onun bıraktığı boşluğu ben doldurdum bu kez ve Nalan’ın amına şiddetle pompalamaya başladım.

Nalan şimdi daha da çok inliyordu. Bense aldığım zevkle pompalamaya devam ediyordum. Odanın içini yeniden ‘Şlap, şlap, şlap!’ sesleri doldurdu. İkimiz de büyük zevk alıyor, sürekli inliyorduk. Bu şekilde bir süre geçmişti, boşalmaya yaklaşmıştım. Kendimi kastım bir süre, yavaşladım. Nurgül’e, “Sen de domal, hadi!” dememle birlikte, Nurgül belindeki yarağı çıkardı ve önümde domaldı. O zaman Nalan’ın amından çıktım ve Nurgül’ün amına girdim.

Aynı şekilde bu defa Nurgül’ün amına pompalamaya başladım. Nalan da boşta kalan takma yarağı yeniden amına sokmuş, kendi kendini tatmin ediyordu. Nurgül deli gibi inliyordu şimdi, uzun siyah saçlarını elime doladım ve çektim kendime. Başı arkaya gelmişti, iyice asıldım, yüklendim amına. Nurgül’ün çığlıkları odayı doldurmuştu. Bir süre sonra, önce Nurgül, ardından da ben, sarsıla sarsıla boşaldık. Vücudum terden sırılsıklam olmuştu. Amına bir süre daha girip çıktım. Son döllerimi de Nurgül’ün amına akıttım böylece.

Amından çıktığım zaman Nurgül de yavaşça doğruldu. Yarağım kaygan bir haldeydi. Her iki kadının amının sıvıları kaplamıştı yarağımı. Nurgül’le bir süre birbirimize sarıldık. Macun bana ne kadar enerji de verse, o kadar sikişmenin sonunda yorulmuştum.

Banyoya girdim, tek başıma yıkandım. Odaya döndüğümde ikisi de yatakta sırtüstü yatıyordu. Ben giyinip hazırlandım. Nalan’a, “Paranız var mı otele vermek için?” diye sordum. “Var var, merak etme sen. Birdahaki sefere sen Ankara’ya gel, otel derdinden kurtulmuş oluruz!” dedi. İkisini de dudaklarından öptüm.

Kavanozu alıp otelden çıktığımda, aklım Hacer’le yarınki buluşmaya takılmıştı bile...

[Osman]

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! Tüm Bölümleri »

Seks Hikayeni Yolla! « Seks Hikayeleri Anasayfa!

18+ YASAL UYARI:
Ah Bu Töreler Seks Hikayesi sitesi 18 yaşından büyükler içindir! 18 yaşından küçük iseniz
ve bulunduğunuz ülkede Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved - The Netherlands / Hollanda
Contact / iletişim E-Mail: