Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! (46)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 46. Bölüm! (Osman 30 Y., Konya / Türkiye)

Yatağa oturdum, Huriye de yanıma oturdu. Huriye’nin belden aşağısı çıplak, yukarısı ise siyah çarşafının içindeydi. “Yüzünü görmek istiyorum!” dediğimde, “Beni beğenmezsin diye korkuyorum, sana yüzümü göstermeyi çok isterim, ama dediğim gibi beni bırakırsın diye korkuyorum!” dedi. Onu kırmak istemedim, sonra da görebilirdim yüzünü nasılsa. Belli ki bu kadınla daha çok işim olacaktı benim.

Huriye, “Aysel hocanın danıştığı kadın, bu hastalığın ilacı döldür demiş. Benim iyice döllenmem gerekiyormuş iyileşmem için!” dediğinde gülmemek için kendimi zor tuttum. Huriye bunu ciddi ciddi söylüyordu. Sonra, “Sen evli misin?” diye sordu. “Evet!” dedim. Huriye, “Karını bol bol dölle ki, benim gibi hastalanmasın!” dedi. Çok saf bir kadındı. “Anlatsana kendini, bak nikahlı karımsın artık, ama seni tanımıyorum!” dediğimde, “Evet, ben artık senin karın oldum!” dedi ve anlatmaya başladı.

“Daha 16 yaşındayken babam beni kocama verdi, karşılığında da ondan başlık parası aldı. Kocam o zaman 40 yaşındaydı. İlk kızımı doğurduktan sonra bir hastalık geçirdim, bir daha da gebe kalamadım. Bu olaydan sonra kocamla sürekli kavga etmeye başladık. Kocam çok kıskanç bir adamdı. Ben ondan çok genç olduğum için beni tek başıma bir yere göndermezdi. Evin içinde bile böyle çarşafla dolaşırdım. Kendi öz oğlundan bile kıskanıyordu beni. Ben de onun korkusundan bir yere çıkamıyordum. Sürekli evin içinde kala kala hastalandım.

Kocam beni, kendi gittiği bir hocası vardı, ona götürdü. Hoca iyileşmem için kendisine devamlı gelmem gerektiğini söyledi. Kocam beni ona götürmeye başladı. Kocam dışarda beklerken hoca benimle ilişkiye giriyordu. Hoca bana, bizim aramızda nikah yok, bize nikah düşmez, o nedenle seninle önden birlikte olamam, ama arkandan birlikte olabilirim dedi. Ondan sonra da benimle hep arkamdan ilişkiye girdi. Ben ne kadar itiraz etsem de kocam götürmeye devam etti. Kocam, hocanın benimle ilişkiye girdiğini biliyordu, ama yine de sesini çıkartmıyordu. O zamana kadar kocam benimle arkadan ilişkiye girmemişti hiç. Çok günah olduğuna inanıyordu. Hocadan sonra o da beni arkamdan yapmaya başladı.

O zamanlar çok bunalıma girmiştim. Bana yardımı olsun diye annem gelmişti, bizde kalıyordu. Ama bir gün annemle kocamı yatakta yakaladım. Kocam annemin üzerine çıkmıştı, annemi yapıyordu. O sinirle bayılmışım. Söyleyince kocam beni defalarca dövdü. En sonunda dayanamadım, deli numarası yapmaya başladım. Kocam korkup beni doktora götürdü o zaman. Doktor da beni deneme tahtası yaptı. Bir sürü değişik ilaç kullandırttı. İlaçlar yan etki yapmaya başladı. Doktor başka bir şehre tayin olup gitti, ben de böyle kalakaldım. Kocam da benden soğudu, sonunda da bırakıp gitti. Şimdi dul bir kadınla birlikte yaşıyor!” dedi.

Konuşurken sürekli yere bakıyordu. Sesinden ağladığını anlıyordum. “Hocaya ne kadar zaman gittin?” diye sordum. “İki seneden fazla!” dedi. “O iki sene boyunca hoca seni yaptı mı?” diye sorunca da, kısık sesle, “Evet...” dedi ve devam etti, “Kocam biliyordu bunu, ama gene de ses etmedi. Hocasına çok bağlıydı. Onun lafından çıkmazdı hiç. Söylemeye utanıyorum, ama hoca birkaç defa da benim evime geldi. Benimle birlikte oldu. Hocanın kendinden yaşlı bir karısı vardı, ama onu bırakamıyordu. Kadın çok zengindi çünkü. Ama kadın da hocanın benimle birlikte olmasına ses etmiyordu. Karısı bana, (Kocamı memnun etmen hoşuma gidiyor!) diyordu hep. Hoca onu arkasından yapamadığını söylerdi bana. Karısı izin vermiyormuş. O da kendisine gelen kadınlardan gözüne kestirdikleriyle birlikte oluyordu!” dedi.

Üzücü bir hayatı vardı Huriye’nin. Ama konuşmalarında beni sevindiren taraf, onu götten de sikebileceğimi öğrenmem oldu. “Peki, neden bir doktora gitmiyorsun şimdi, böyle hoca işlerine merak saldın gene?” diye sordum. “Doktora gitmek için param yok!” dedi. Meselenin özü de buydu aslında. “Biraz önce sevişirken niye o kadar inledin, çok mu zevk aldın?” diye sorduğumda da, kısık sesle, “Evet! Şeyy, kaç zamandan beri hiç münasebete girmedim ben!” dedi.

“Kocanla aran nasıldı, münasebet konusunda yani, senden epey büyükmüş?” dediğimde, “İlk zamanlar iyiydi, ama yıllar geçtikten sonra güçten düştü, ilaçlar, macunlar da kullandı ama fayda etmedi. Sonra da artık yapmayı bırakmıştık zaten. Kocam erkekliği ölünce iyice sinirli biri oldu. Bir de sapıklaşmaya başladı!” dedi. “Nasıl yani?” diye sordum. “Kocam erkekliği ölünce benimle ilişkiye giremediği için içime bir şeyler sokmaya başladı. Salatalık, patlıcan, kabak.. Erkek organına benzeyen her şeyi önümden arkamdan sokuyordu. Sonra iğrenç şeyler teklif etmeye başladı. Eve birkaç sefer değişik adamlar getirdi. Benim onlarla ilişkiye girmemi istiyordu. O da oturup izleyecekti beni. Ama ben itiraz ettim. Beni yine dövdü, ama ben onun dediğini yapmadım!” dedi.

Kocası manyağın biri çıkmıştı. Huriye, “Şeyy, senden bir şey istesem yapar mısın?” diye sordu. “Ne istiyorsun?” dedim. Elleri dizlerinin üzerinde, başı önündeydi yine. “Annemi, bir de hocanın karısını yapmanı istiyorum!” dedi. Bugün benim için unutamayacağım bir gün olacaktı belli ki. “Bu ne demek şimdi?” diye sordum. “Annem hayatımı mahvetti, kocamın altına yattı. Annemle kocamı öyle görünce iyice çıldırdım ben, sinirlerim boşaldı. Hocanın karısı da itiraz etseydi kocası bana musallat olmazdı. Ondan da nefret ediyorum. Ne istersen yaparım, yalvarırım. Beni önümden arkamdan istediğin kadar yapabilirsin!” dedi. O ara sarıldım Huriye’ye. Hıçkırarak ağlıyordu.

Sutyensiz memelerini hissediyordum. Yarağım yeniden sertleşmeye başlamıştı. Huriye peçesinin ardından bunu fark etmişti. Ağlaması kesilmişti. Siyah eldivenli elini yarağıma attı bu kez. Yarağımda halen döllerimin ve amının sıvıları vardı. Yerdeki külotunu alıp yarağımı usulca silmeye başladı. Dokunuşları çok nazikti. Yarağımı sanki kırılacak bir eşyanın temizliğini yapıyormuş gibi sildi.

Ben halen yatakta oturuyordum. Huriye önümde dizlerinin üzerine çöktü, bacaklarımı ayırdı. Ne yapacak diye çok merak ediyordum. Acaba peçesini açıp yüzünü mü gösterecekti? Derken bana, “Gözlerini yumsana!” dedi. Evet, peçesini açacaktı sanırım. Dediğini yapıp gözlerimi sıkıca yumdum. Kısa süre sonra yarağımın kafasına dudakları, dili dokunmaya başladı. Gözlerimi açtım o anda. Huriye peçesini azıcık aralamış, o aralıktan yarağımı ağzına almıştı.

Ustaca yalıyordu. “Oğmm, oğmm, uğmm!” diye inliyor, yarağımı vakum gibi çekiyor, boğazına kadar sokup çıkartıyordu devamlı. Elleri dizlerinin üzerindeydi. Başını ileri geri, sağa sola oynatıyor, inliyor ve ustalıkla somurmaya devam ediyordu. Bunu daha önce pek çok defa yaptığı belliydi. Belki de sapık kocasına yapmıştı böyle. Ama ne olursa olsun Huriye çok iyi yalıyordu. Bu çarşafın ve peçenin altında sikişmesini seven ve iyi bilen bir kadın vardı. Bu açıdan şanslıydım, şanssızlığım ise Huriye’nin kıllı oluşuydu. Ama ona da bir çare bulunabilirdi. Böyle bir kadını bırakmak aptallık olurdu.

Huriye somurdukça yarağım patlayacak gibi olmuştu. Huriye ise yarağımı bırakacak gibi değildi. Neredeyse ağzına patlayacaktım. “Tamam, hadi, yeter artık!” dedim birkaç kez. Sonunda bıraktı yarağımı. Ama yine de göremedim yüzünü, hemen eliyle kapadı peçesini. Sonra ayağa kalktı. Makyaj masasının önünde bir sandalye vardı. İki eliyle sandalyeden tutunarak domaldı. Başını arkaya çevirip, “İstersen şimdi de arkamdan yap!” dedi. Huriye dünden razıydı buna.

Yataktan kalktım, çarşafını iyice beline topladım. Kıllı göt yanaklarını ayırdım. Götünden taşan kıllar ağarmaya başlamıştı. Yarağımı tutup göt deliğine bastırmaya başladım. Kafası kolayca içine girmişti yarağımın. Huriye’den birkaç cılız, “Ağhh!” sesinden başka ses gelmedi. Acı çekmediği belliydi. Yarağımı yavaş yavaş bastırmaya başlamamla birlikte yarağım içine girmeye başlamıştı. Kısa sürede nerdeyse taşaklarıma kadar götüne girmişti yarağım.

Huriye, “Iğmm, ağhh, ığmm!” demeye başlamıştı. Götü epey sikilmişti belli ki. O nedenle epey genişlemişti. Götünde hızlı hızlı çalışmaya başladım. Huriye’den, “Ağhh, ığhh, oğhh, ağhh!” sesleri geliyordu derinden. Kalçalarından tutmuştum sıkıca. Götüne yarağımı sokup çıkartıyordum devamlı. Her seferinde göt deliği bir açılıp bir kapanıyordu.

Huriye başını sağa sola oynatıp, “Oğhh, ağhh, ığhh, çok güzel, oğhh, devam et, kocam, oğhh!” demeye başlamıştı şimdi. İlk defa, götten siktiğim bir kadın bundan bu kadar çok zevk alıyordu. Huriye götten sikilirken de amından sikildiği zamanki kadar çok bağırıyordu. Odayı çınlatıyordu sesleri. Bağırmaları beni daha da azdırıyordu. Taşaklarımı bile götüne sokmak istiyordum. O ara Huriye’nin götünden de amından olduğu gibi 'Zart zurt' sesleri gelmeye başladı. Yarağımı sokup çıkardıkça sesler çoğalıyordu. İnleme seslerine osuruk benzeri sesler karışıyordu. Huriye götünü yarağıma bastırmaya başlamıştı. Yarağım koca götünün içinde rahatça hareket edebiliyordu. Dakikalarca siktim götünden Huriye’yi.

Bir ara Huriye yeniden kesik kesik tiz sesler çıkarmaya başladı. Götten sikilirken de boşalabilmişti. Ben de daha fazla devam edemeyecektim. Kendimi tutmayı bıraktım ve yarağımda kalan son döllerimi de götüne akıttım Huriye’nin. Bir süre daha girip çıktım götüne. Götünden çıktığım zaman sağlam bir ses geldi, ama Hacer’inki gibi osuruk değildi, götüne giren hava dışarı çıkmıştı o kadar.

Huriye doğruldu ve bana döndü, sıkıca sarıldı bana. “Kocam, benim ilacım sensin, hep böyle sik beni, iyileştiğimde yüzümü de gösteririm sana!” dedi. Koca memeleri göğsüme değiyordu yine. Huriye’yi amından ve götünden sikmiştim, ama daha memelerini bile görmemiştim. Çişim gelmişti, tuvalete gideceğimi söylediğimde, Huriye, “Böyle git istersen, Aysel hoca evde yok!” dedi. “Nereye gitti?” diye sorduğumda, “Biz şimdi gerdeğe giriyoruz ya, o da ayıp olmasın diye çıktı!” dedi.

Aysel aramızda uyduruk bir nikah yapmış ve bizi gerdeğe sokmuştu. Çişimi yaparken aklıma plastik yaraklar geldi. Huriye sikişmeyi seven bir kadındı. Onu plastik yaraklarla sikmek istiyordum. Tuvaletten çıktıktan sonra içeriye geçtim, kutuyu aradım. Aysel mutfakta masanın altına koymuştu. Kutuyla birlikte içeri geçtim. Huriye elimdekini görünce, “O nedir kocacığım?” diye sordu. Bu 'Kocacığım' lafı hoşuma gitmişti.

“Görürsün şimdi!” dedim ve kutuyu yere indirdim. Hacer’in amına ve götüne soktuğum yarak üstteydi, Aysel onu oraya koymuştu. Üstünü temizlemiş gibiydi. Yoksa üstünde Hacer’in amının ve götünün yoğun sıvılarının olması gerekirdi. Yarağı kutudan çıkarınca, Huriye, “Hii, tövbe tövbe!” diye şaşkınlığını gösterdi. “Sen demedin mi kocam arkama salatalık soktu diye, salatalığa gerek yok, al sana gerçek yarak!” dedim gülerek.

Huriye yarağı elimden aldı, incelemeye başladı. Siyah tül peçesinin altından yarağa bakıyordu. Gözlerini bile seçemiyordum o siyah tülün ardında. Gözlerinden neler hissettiğini anlayabilirdim görseydim. Huriye siyah eldivenlerini çıkarmadan yarağı okşamaya başladı. “Gerçek gibi!” dedi şaşkınca. “Öyledir! Hadi ama uzatmayalım!” dedim. Yediğim macun fazla gelmiş gibiydi. Yarağımda akacak döl kalmadığı halde yine de yarağım kalkıyordu. Bugün üç kere boşalmıştım çünkü.

Huriye yarağı bana verdi ve yeniden sandalyeden tutunarak domaldı, bacaklarını iyice ayırdı. O önüne doğru bakarken ben diğer kutuyu da açtım, aynısından bir yarak daha vardı. Onu da aldım, şimdi her iki elimde de birer plastik yarak vardı. Arkasına geçtim, dizlerimin üzerine çöktüm. İlk kullandığım yarağı amına bastırmaya başladım. Huriye, “Uğhh, ağhh, uğhh!” diye derinden gelen seslerle inlemeye başladı. Yarak kıllı ve geniş amının içine kolaylıkla dibine kadar girmişti. Huriye onu gerçekten sikiyormuşum gibi inlemeye başlamıştı yeniden.

O inlemeye devam ederken öbür yarağı göt deliğine bastırmaya başladım. Huriye başını geriye atıp, “Ağhh, o ne öyle? Iğmm!” derken, “Bir tane de götüne sokuyorum karıcığım!” dedim gülerek. Huriye (Dur yapma, olmaz, çıkart şunu!) demiyordu. Aksine itiraz etmiyor, derin derin, mırıldanır gibi inliyordu sadece. Bu yarak da götüne dibine kadar girmişti. Şimdi biri amında, diğeri götünde iki plastik yarak vardı Huriye’nin.

Huriye çıldırmış gibiydi, sandalyeye dayalı haldeydi halen. Sonra hafifçe doğruldu, ellerini göt yanaklarına attı ve ayakta kendini kasmaya başladı. Hırıltılı sesler çıkarıyordu, belli ki çok zevk alıyordu. Yarağımı ağzına vermek istiyordum, ama Huriye çıldırmış gibiydi aldığı zevkle. O ara onu kolundan tutup yatağa uzandırdım. Bir elini amındaki diğerini de götündeki yarağa attı, kendini tatmin ediyordu sanki. Yatakta kıvranıyordu Huriye. O böyle devam ederken götündeki yarağı dibinden tuttum ve çıkarttım yavaşça.

Huriye, “Sok şunu, ağhh, ığmm, sok şunu!” demeye başladı. Yarak göt deliğinin sıvıları ile kaplanmıştı, diğer yarak halen amındayken götünden çıkardığımı da amına bastırmaya başladım. Amı iki yarağı alacak kadar genişti çünkü. İkinci yarak amının içine yavaşça girerken, Huriye yatakta dana gibi böğürüyor, yatağın üstünde adeta tepiniyordu. İkinci yarak yarısından fazla girmişti amına.

Huriye’yi yan çevirdim o sırada, o da bir elini amına attı. Deli gibi inliyordu. Götüne girebileceğim uygun bir pozisyon aradım, ama bu şekilde olmuyordu. O zaman yüz üstü uzandırdım ve arkadan götüne girmeye başladım. Yarağım götüne kolayca giriyordu. Huriye, “Ağhh, ığmm, ığhh, oğhh!” diyerek inliyor, götüne giren yarağımla beraber daha da coşuyordu. Yarağım göt deliğinin içindeyken amının içindeki iki yarağın sertliğini hissediyordum.

Götünde gidip gelmeye başladım. Ayakuçlarımdan destek alarak zorluyordum götünü. Ben de büyük zevk alıyordum. Huriye kıllı bir kadındı ama çok azgındı. Bana büyük zevk veriyordu. Götünde çok fazla gidip gelmeye fırsat bulamadan patladım, artık akıtacak döl niyetine ne varsa akıttım götüne. Benden sonra da Huriye aynı tiz sesleri çıkararak boşaldı. Kısa sürmüştü bu sikişimiz. İkimiz de yorulmuştuk artık.

Götünden çıktım ve sırt üstü yanına uzandım. Huriye amındaki plastik yarakları kendisi çıkardı. Yüzünü göstermemek için azami gayret gösteriyordu bir taraftan da. Ben de onu kırmamak için diretmiyordum. Huriye yarakları çıkardığında amına baktım. Amı Dilber’in amı kadar genişlemişti, o ara sağ elimi büzerek amına sokmaya başladım. Huriye siyah tül peçesinin altından bana dikkatle bakıyordu.

Amı elimi yavaş yavaş içine almaya başlamıştı. Huriye, “Iğmm, ağhh, uğhh!” sesleri eşliğinde bacaklarını iki yana iyice ayırmış, sırtüstü uzanmıştı. Elim bir süre sonunda bileğime kadar amındaydı. İçinde sokup çıkarmaya başladım elimi. Elimi içinde çevirmeye başladığımda Huriye yeniden böğürmeye başladı. Deli gibi çığlıklar atıyordu, nefesi kesilecekmiş gibi oluyor, başını sağa sola çeviriyordu sürekli.

Macun da yesem yarağımı kaldıracak gücü bulamıyordum kendimde, ama elim yarağımın yerini almıştı şimdi. Büyük zevk alıyordum bu halde. Elimle sikiyordum Huriye’yi. Ne kadar zamanın geçtiğini bilmiyorum, Huriye elini amına atmıştı o ara. Amını üstten ovalıyordu elim içindeyken. Huriye’nin dakikalar sonra boşalırken çıkardığı sesler geldi yeniden. Biraz daha kaldı elim amında.

Elimi çıkardığım zaman amı bir süre açık kaldı. Amının uzun kıllarına zevk sıvıları bulaşmış, terden ıslanmıştı. Elim ise yapış yapış olmuştu. Banyoya gidip ellerimi bol suyla yıkadım. İçeri döndüğümde Huriye yatakta oturuyordu. Beni görünce, “Hayatımda böyle zevk almadım hiç, sen benim hastalığıma ilaç olacaksın kocacığım!” dedi. Ayağa kalkıp bana sarıldı.

Sonra o da banyoya geçti. Ben sırtüstü uzandım. Döndüğünde yanıma uzandı. Yine üstü çarşaflı altı çıplaktı. Çarşafının üstünü yukarı sıyırdım, içine bir tişörtle atlet giymişti. Onları da yukarı sıyırınca uçlarında uzamış siyah kıllar olan kocaman beyaz memeleri ortaya çıktı. Memeleri sarkmıştı, göbeğinin üzerine geliyordu nerdeyse. Onu domaltarak siktiğim zaman inek memesi gibi sallanıyorlardı çarşafının içinde. Uçlarının alt kısımları çay tabağı kadardı, kahverengiydi. O tabağın ortasında da iri bir zeytin tanesine benzeyen koyu kahverengi meme uçları vardı. Onları emmeye başladım.

Huriye inliyordu yine, elini saçıma atmıştı. Bir memesini ancak eki elimle kavrayabiliyordum. Memeleri sarkık olmasına rağmen pörsümemişti, dolgundu. Huriye en az 40-45 yaşında vardı belki de. Memelerinin sarkıklığından böyle bir tahminde bulunabiliyordum. Oysa götünde herhangi bir çizgi, sarkma, çatlak yoktu. Belki de kıllanması cildi için bu açıdan fayda sağlamıştır diye düşündüm.

Ben dakikalarca emerken memelerini, o da boş durmuyor, bir elini amına atmış, amını ovalıyordu. Huriye gerçekten çok azgındı. Yine boşalmıştı. Bugün kaçıncı kez boşaldığını artık unutmuştum. Battaniyeyi üzerimize çektim, birbirimize sarılarak uyuduk bir süre. Aradan ne kadar zaman geçtiğini bilmiyorum. Uyandığımda Huriye yanımda yoktu. Kalktım, elbiseleri yoktu odada. Belki de gitmiştir dedim, ama banyodan ses geliyordu. Gitmemişti, içerde banyo yapıyordu.

O ara gözüme Huriye’nin büyük salondaki çantası takıldı. Belki de çantasının içinde bir resmi, kimliği olabilirdi. Huriye, Aysel’in karşısında yerde otururken çantasını yanına koymuştu. Biz içeri geçtiğimiz zamansa orada unutmuştu. Çantanın fermuarını açtım ve içini karıştırmaya başladım. Aradığımı bulmuştum sonunda.

Cüzdanını açtım, gördüklerim beni şoka soktu bir anda...

[Osman]

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! Tüm Bölümleri »

Seks Hikayeni Yolla! « Seks Hikayeleri Anasayfa!

18+ YASAL UYARI:
Ah Bu Töreler Seks Hikayesi sitesi 18 yaşından büyükler içindir! 18 yaşından küçük iseniz
ve bulunduğunuz ülkede Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved - The Netherlands / Hollanda
Contact / iletişim E-Mail: