Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! (50)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 50. Bölüm! (Osman 30 Y., Konya / Türkiye)

Yarağım anlayamadığım şekilde kazık gibiydi. Zehra hoca sürekli kendi kendine bir şeyler mırıldanıyor, başını sağa sola çeviriyor, elindeki kalın ipi havaya savurup duruyordu. Aysel de ona mırıldanarak ve aynı şekilde başını sallayarak eşlik ediyordu. Odanın içini iki kadının mırıltıları, ipin havada savrulurken çıkan sesi doldurmuştu. Bu şekilde epey bir zaman geçtiğini hatırlıyorum.

Zehra hoca ve Aysel gittikçe daha çok ve daha hızlı mırıldanmaya, başlarını sallamaya başladıklarında benim de başım dönmeye başlamıştı. Olduğum yerde durduğum halde sanki odanın içinde deli gibi döndüğümü hissediyordum. Ardından yavaş yavaş ben de başımı sallamaya başladım. Gözlerimi kapadım. Başım fena dönüyordu. Kulağıma Zehra hoca ve Aysel’in gittikçe çoğalan mırıltıları gelirken, gözlerimin önünde siktiğim kadınları tek tek görmeye başladım. Geçmişten o zamana kadar siktiğim bütün kadınlar gözümün önüne gelip duruyordu. Hepsinin yüzünü net olarak görüyordum.

Tuğba ve annesinden tutun da, Dilber’e, Remziye’nin bakireliğini bozduğum kızı Buse’ye kadar hepsi canlandı gözümün önünde. Para karşılığında siktiğim orospular da görünüyordu. Davullar gene beynimde çalmaya başladı birden. Her bir kadın kendilerini yeniden sikmem için bana yalvarıyordu. Dışardan bir kamera beni kaydetmişti sanki, ben kadınları sikerken beni çekmişti. Onları nasıl siktiğimi izliyordum görüntülerde.

Artık Zehra hoca ve Aysel’in mırıldanmalarını duymuyordum. Kadınları sikerken onların ve benim çıkardığım inleme sesleri, sikişten kaynaklı sesler, yatak gıcırdamalarını duyuyordum sadece. Hepsi tek tek gözümün önünden geçti. O bitince bu kez daha sikemediğim kadınlar, kızlar görünmeye başladı. Dilber’in büyük kızı Gonca, Esra, Elif, Rukiye... Adeta önümde geçit yapıyorlardı. Kendilerini sikmem için bana işaret yaptıklarını, seslendiklerini duyuyordum.

Sonra o güne kadar cinsel ilgi duyduğum kadınlar geldi gözümün önüne. Komşu kadınlar, okuldan sınıf arkadaşlarım, akrabamız olan kadınlar, kızlar. Bir sürü tanıdığım, tanımadığım kadının, kızın yüzü geçmeye başladı gözlerimin önünden. Bazılarını gördüğümde kendimden utandım. Çok yakın akrabalarımızın karılarına, kızlarına, en yakın komşularımızın karılarına, kızlarına, pek çok arkadaşımın annesine, kız kardeşine karşı cinsel istek duymuştum çünkü. Onları düşünerek 31 çektiğim çok olmuştu.

Derken, beraber takıldığım, gezdiğim, kerhaneye gittiğim arkadaşımın annesini gördüm birden karşımda. O zamanlar kırklarında bir kadındı Sacide teyze. Onların evine çok giderdim. Çok iyi bir kadındı. Bana kendi oğluymuşum gibi davranırdı hep. 1,60 boylarında, hafif kilolu bir kadındı. Bir gün gene onlardayken temizlik yapıyordu. O salonda yerleri silerken eteğinin altından belli olan koca götüne bakmıştım. Götünün yarığı belli oluyor, götünün yanakları löpür löpür sallanıyordu. Arkadaşıma ve Sacide teyzeye çaktırmadan bir süre bakmıştım. Başını arkadan bağlamıştı. Mavi renkli bluzunun yakası biraz açıktı ve eğildiği zaman memelerinin çatalını, içindeki beyaz sutyenini görmüştüm ayrıca.

Ben arkadaşımla onun odasına geçmiştim. O da benim gibi tek çocuktu. Babası öldüğünden, annesi onun üzerine titrerdi. Odanın kapısını kilitlemiştik Sacide teyzeye yakalanmamak için, içerde sigara içiyorduk. Çok karşıydı içkiye, sigaraya Sacide teyze. Arkadaşım annesinden çok korkardı bu konuda. Çişim gelmişti. Odanın kapısını açtım. Sacide teyze görünmüyordu. Banyo ve tuvalet arkada kalıyordu, bir ara kapıdan geçiliyordu banyo ve tuvalete.

O ara kapının buzlu camının arkasından hafif bir ışık geliyordu. Kapıyı açtım yavaşça. Banyo sağda, küçük tuvalet solda kalıyordu. Sacide teyze banyodaydı, su sesi geliyordu. Banyo yaptığını anladım. Kapının buzlu camının üzerine havlu asmıştı, anahtar deliğinden bir şey görünmüyordu. Tuvalete girdim, ama aklım Sacide teyzedeydi. İçerde çırılçıplak yıkandığını bilmek o anda sikimi sertleştirmişti. Banyo ile tuvaletin duvarı arasında küçük bir pencere vardı. Banyo yaptıkları zaman su buharı çıksın diye açık bırakırlardı pencereyi. Gene açıktı, banyodan yoğun bir su buharı geliyordu. Suyun sesini net şekilde duyabiliyordum. Çişimi yaptım, kenarda bir kova vardı. İçindeki azıcık suyu tuvalete döktüm. Kovayı ters çevirip üzerine çıktım. Başımı yavaş yavaş pencereden uzattım.

Az sonra Sacide teyze karşımdaydı. Sıcak su nedeniyle içeriyi su buharı doldurmuştu. Sacide teyze bir tabureye oturmuş, sırtı bana dönük şekilde yıkanıyordu. Yanındaki kovadan maşrapayla su alıp döküyordu başına. Bembeyaz vücudunu, benlerle dolu sırtını görüyordum. Kumral saçları beline geliyordu. Bel çukurunda siyah tüyler vardı. Götü tabureye sığmamış, götünün yanakları tabureden taşmıştı. Suyu başından aşağı dökerken koca memelerini görebiliyordum. Bir taraftan da düşmemek için duvardan tutunuyordum. Kovanın ıslak fayans üzerinde kaydığını seziyordum.

Yengemi de yine böyle izlemiştim, muhtarla deli gibi sikişirken. Ama şimdi Sacide teyze tek başına banyo yapıyordu sadece. Sessiz olmaya çalışıyordum. Arkadaşımın annesini dikizliyordum, çok ayıp, günah bir şey yaptığımı bilsem de kendime engel olamıyordum o anda. Sacide teyzenin koca memelerini, etli meme uçlarını, bembeyaz vücudunu gördükçe sikim pantolonumun içinde kazık gibi olmuştu. Rahatsız olmaya başlamıştım artık. O sırada Sacide teyze tabureden kalktı, yüzünü benden yana döndü. Amının üzerinde yada vücudunda kıldan eser yoktu. Amının dudakları pembe ve etliydi. Hafif bir göbeği vardı. Memeleri top güllesi gibiydi. Daha fazla devam edemeyeceğimi anladım. Hem sonra arkadaşım da işkillenebilirdi. Ayrıca yakalanabilirdim Sacide teyzeye.

Aşağı indim. Kovayı aynı şekilde yerine koydum. Pantolonumu çözdüm, sikim külotumun üzerinden dikilmişti, sikimin kafasından zevk sıvılarının geldiğini gördüm. O anda Sacide teyzeyi düşünerek 31 çekmek istesem de yapamadım. Ama nerdeyse boşalacak gibiydim. Sikimin inmesi için bir süre beklemek zorunda kaldım. Odaya, arkadaşımın yanına döndüğümde sikim hala kalkıktı biraz. Onun anlamaması için hafif kambur şekilde kendimi sandalyenin üzerine attım. Arkadaşımın kendi halinde elindeki sigarayı tüttürdüğünü, beni dikkate almadığını görünce de pişman oldum. Keşke kalıp biraz daha seyretseydim Sacide teyzeyi dedim kendi kendime.

Sacide teyze yarım saat kadar sonra odanın kapısını çaldı. Camı açtığımız için içerde çok fazla sigara dumanı yoktu, belki de bize öyle geliyordu bilmiyorum. Kapıyı ben açtım. Sacide teyze elinde bir tepsiyle karşımda duruyordu. İki yarım ekmeğe tost yapmıştı, iki bardak kola koymuştu yanına da. “Evladım acıkmışsınızdır!” dedi gülerek. Az önce onu çırılçıplak görmüştüm. Bu haliyle arasında dağlar kadar fark vardı oysaki. Uzun, basma bir etekle bol bir çiçekli gömlek vardı üzerinde. Başını büyük bir türbanla bağlamıştı. Beyaz yüzü, banyonun, sıcak suyun etkisiyle daha da beyazlamıştı, yanakları ise pembeleşmişti. O kıyafetlerin altında bembeyaz bir vücudun olduğunu biliyor olmak sikimi sertleştirdi yine. Bol gömleğin altında iki top güllesi gibi memenin, siyah bir zeytin gibi meme uçlarının olduğunu bilmek beni çıldırtıyordu. Üzerinden hafif bir sabun kokusu geliyordu Sacide teyzenin.

Tesettürlü, mutaassıp bir kadındı, ama sonuçta bir kadındı. Kendini ne kadar erkeklerden gizlemeye çalışsa da onu çıplak görmeme engel olamamıştı Sacide teyze. Belki de kocasından sonra ilk defa ben çıplak görmüştüm onu. Arkadaşımın rahmetli babasının şanslı bir adam olduğunu düşündüm bir an. Böyle bir karım olsa keşke dedim içimden. Ailesine, namusuna çok bağlı, ama aynı zamanda taş gibi bir vücudu vardı. Ve o taş gibi vücudu geceleri erkeğinin hizmetindeydi. O kısa anda aklımdan böyle bir sürü fikir geçmişti. Gece yatağıma girdim, çırılçıplaktım. Sacide teyzeyi düşünerek 31 çektim. Sacide teyze ile ilgili tek anım buydu.

Zehra hoca ve Aysel’in bana ne içirdiklerini, ne yaptıklarını bilmiyorum, ama şimdi karşımda Sacide teyzenin hayalini görüyordum: Ben arkadaşımın odasındaydım yine. Kapı vuruldu. Kapıyı açtığımda karşımda Sacide teyzeyi buldum. Bana bakıyordu dikkatle. Bir süre o şekilde kaldık. Sonra beni elimden tuttu, oğlunun yatağının üzerine oturdu, bense ayaktaydım.

Yatakta biraz geriye kaydı. Yatak duvarla bitişikti, yastığı duvarla sırtı arasına koyup sırtını yasladı. Bana, “Osman gel, karnın acıkmıştır senin!” dedi fısıldar gibi. Ne yapacağımı bilmiyordum. Sacide teyze gömleğinin düğmelerini açmaya başladı üstten yavaş yavaş. Gömleğin önünü açtığında içindeki beyaz sutyeni de ortaya çıktı. Koynu pamuk gibi beyazdı. Memeleri sutyenin üzerinden taşıyordu sanki. Bana bakarken sutyenini aşağı sıyırdı. Koca memeleri çıktı ortaya böylece.

Memelerinin ucu etliydi. Sol memesini tutup avuçladı, “Hadi gel, acıkmışsındır!” dedi tekrar. O zaman yatağın üzerine çıktım. Yan tarafıma uzandım. Başımı karnının üzerine koydum. Koca memesi tam başımın üzerindeydi. Sacide teyze hafifçe doğruldu, memesinin ucunu tutup ağzıma verdi, “Hadi yavrum, acıkmadın mı yoksa?” dedi başımı okşayarak. Memesinin ucunu içime çektim, çekmemle beraber sanki süt gibi bir şey geldi ağzıma.

Birkaç sefer daha çektim içime. Evet, Sacide teyze emziriyordu beni. İçime çektikçe memesinden süt geliyordu ağzıma. Sacide teyze başımı, saçlarımı okşuyor, sürekli, “Aferin yavruma, işte böyle em memelerimi!” deyip duruyordu. Memesinden emdikçe ağzım sütle dolmuştu, ama emdikçe emesim geliyordu. Çok acıktığımı hissediyordum. Süt açlığımı bastırıyordu. Bir süre sonra sol memesinin sütü azalır gibi oldu. O zaman diğer memesini emmeye başladım.

Sacide teyze memesini sıkıyor, sıktıkça ağzıma daha çok süt geliyordu. Bebek gibi emiyordum memesini. Ağzımın içi sütle dolmuştu. Hafif şekerli gibiydi tadı. Sacide teyzenin memesinin ucunun ben emdikçe daha da büyüdüğünü, şiştiğini anlıyordum. Saçlarımı okşuyordu sürekli. Derken sağ memesinde de süt azaldı. Ama benim açlığım geçmemişti bir türlü. Başımı kaldırdım. Sacide teyze eliyle ağzımın kenarından akan sütü silip, “Aç mısın halen?” dediğinde, evet anlamında başımı salladım.

O zaman Sacide teyze yatağa sırt üstü uzandı, yastığı başının altına koydu. Eteğini beline sıyırdı. Beyaz ve kıldan, tüyden eser bulunmayan bacakları, kalçaları çıktı ortaya. Pamuklu, beyaz külotun üzerinden amının izi belli oluyordu. Sacide teyze, “Hadi evladım, karnın aç senin, doyur karnını iyice!” diyerek külotunu sıyırmaya başladı. Belini hafifçe kaldırdı ve külotunu çıkardı, bacaklarından çıkardı. Bacaklarının arasına girdim. Sacide teyzenin kılsız, etli amı karşımdaydı. Dilimi çıkardım, amının üzerinde gezdirmeye başladım.

Dondurma gibi yalıyordum amını. Pembe am dudaklarını içime çektim, parmaklarımla amını araladım. İçine dilimi soktum. Amının sıcaklığını dilimin ucunda hissettim. Dilimi daha derinlere sokmaya uğraşıyordum. Sacide teyzenin, “Iğmm, ığmm!” diyerek derinden inlediğini duydum, saçlarımı okşuyordu. Amını yaladıkça sulanmaya başlamıştı. Az önce beni memelerinin sütüyle besleyen Sacide teyze şimdi de amının zevk suyu ile beslemeye başlamıştı. Amının suyunu sütü gibi çekiyordum içime. Sacide teyzenin inlemeleri çoğalıyordu bu arada. Amı sulu bir şeftaliydi sanki. Zevk suyu kasıklarına akıyordu. Amıyla ağzım bütünleşmişti sanki.

Ellerim beyaz ve dolgun kalçalarında geziniyordu. Ellerimle iyice ayırıyordum amını. Ağzım, dilim zevk suları ile kaplanmış haldeydi. Amı alev alev yanıyordu. Arkadaşımın odası Sacide teyzenin inlemeleri ile dolmuştu. Saçlarımı çekmeye başladı biraz sonra. Altımızdaki tek kişilik yatak da hafif hafif gıcırdıyordu. Sacide teyze kendini kasmaya başladı. Belini kaldırıp indiriyordu. “Ağhh, ağhh, ığmm, oğhh, oğhh!” sesleri eşliğinde boşaldığını anladım. Sacide teyze durgunlaştı bu kez. Uzun uzun inliyordu şimdi. Sacide teyzenin zevk sularıyla ıslanan amı, kasıkları parlıyordu. Yavaşça doğruldu dirseklerinden destek alarak, “Ben senin karnını doyurdum, ama ben de çok açım. Şimdi sıra sende!” dedi gülümseyerek. O ara yataktan kalkmış ayakta duruyordum ben. Yarağım pantolonun içinde dikilmişti iyice. Sacide teyze yatağın kenarına oturdu, ayakları yere değiyordu. Önünde duruyordum ben.

İyice yanaşmamı istedi kendisine. Yanaştım ben de. Sacide teyze kumaş pantolonumun kemerini çözdü önce. Ardından düğmesini açıp, fermuarını indirdi. Yarağımın kafası külotumun üzerinden dışarı fırlamıştı. Zevk sıvıları akıyordu yarağımdan. Sacide teyze külotumu aşağı indirdi. “Iğmm, çok lezzetliye benziyor, çok da açım!” dedi. Ardından dudaklarını değdirdi yarağıma. O anda bedenimi büyük bir coşku, istek doldurdu. Sacide teyze yarağımı, benim onun memesini emdiğim gibi emiyordu.

Yarağımın kafasını diliyle dondurma gibi yalıyordu. Yarağımı kökünden tutmuş, ara ara taşaklarımı avuçluyordu. Başında halen büyük türbanı vardı. Türbanının üzerinden başını okşuyordum. Sacide teyze çok iştahlıydı dediği gibi, belli ki çok acıkmıştı. Yarağıma sıkı sıkıya sarılmış, onu hiç bırakmak istemiyor gibiydi. Azgınlığım doruk noktasındaydı.

O ara Sacide teyze yalamayı bıraktı, ağzını doktora açan hasta gibi açtı. Yarağımdan akan zevk sıvıları dudaklarını ıslatmıştı iyice. Açık duran ağzına yarağımı soktum. Belimi ileri geri oynatmaya başladım. Yarağımı ağzının daha derinlerine sokmak istiyordum. Sacide teyze gözlerini fal taşı gibi açmış, sadece bana bakıyordu. Ellerini dizlerinin üzerine koymuştu. Yarağımı boğazına sokup çıkardım bir süre. Ama neredeyse boşalacaktım.

Ağzından çıkardım yarağımı. Ona, “Sacide teyze sırt üstü uzansana yatağa!” dediğimde, “Tamam evladım, ama benim açlığım geçmedi henüz!” dedi. Ardından uzandı yatağa. Ben de yatağın üzerine çıktım, onu altıma aldım. Yarağımı memelerinin hizasına getirdim. Sacide teyze ne yapması gerektiğini biliyordu. Memelerini alttan kavradı, yarağımı iki memesinin arasına soktum ve bu şekilde gidip gelmeye başladım.

Sacide teyzenin memelerinin arasında gidip geldikçe aldığım zevkle inlemeye başladım. Deli gibi inliyordum odanın içinde. Sacide teyze ise ses çıkarmadan memelerini sıkıca tutmaya devam ediyordu. Tek kişilik yatak gacır gucur sesler eşliğinde sallanırken bir süre daha devam ettim bu şekilde. Ancak biraz daha devam etsem memelerinin üzerine boşalacağımı biliyordum. Üzerinden kalktım Sacide teyzenin.

Hayalimde de olsa az sonra Sacide teyzeyi sikecektim...

[Osman]

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! Tüm Bölümleri »

Seks Hikayeni Yolla! « Seks Hikayeleri Anasayfa!

18+ YASAL UYARI:
Ah Bu Töreler Seks Hikayesi sitesi 18 yaşından büyükler içindir! 18 yaşından küçük iseniz
ve bulunduğunuz ülkede Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved - The Netherlands / Hollanda
Contact / iletişim E-Mail: