Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! (51)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 51. Bölüm! (Osman 30 Y., Konya / Türkiye)

Ayakta duruyordum, Sacide teyze de yataktan doğrulup oturur vaziyette kaldı. Bana bakarak gülümsüyordu. Ben soyunmaya başladım. Biraz sonra çırılçıplak kalmıştım. Sacide teyze bakışlarını yarağıma dikmişti. Sonra ayağa kalktı ve üzerindekileri çıkarmaya başladı. Karşımda bembeyaz, kılsız vücuduyla duruyordu şimdi.

Amının önünde kıldan eser yoktu, koca memeleri biraz sarkmıştı. Güzel sayılabilecek bir kadındı Sacide teyze. Bana yanaştı, ellerini belime dolayarak sarıldı bana. Memeleri vücuduma değince azgınlığım arttı yeniden. Sacide teyze, “Yavrum, sütüm bu aralar bol geliyor, memelerim ağrıdı. Biraz daha emsene açlığın geçmediyse!” dedi. Benim için hiç sorun değildi bu. Köşedeki sandalyeye oturdum. Sacide teyze önüme geldi, ayaktaydı. Ağzımı sol memesine götürüp emmeye başladım yeniden.

Gerçekten de ilk çekişimle birlikte ağzıma yeniden süt geldi. Deli gibi emmeye başladım. Sacide teyze, “Şifa olsun, iç güzel güzel!” diyerek saçımı okşuyordu. Ellerim koca göt yanaklarında gezinirken onları sıkıca avuçladım. Memesinin ucunu ağzıma iyice sokmuş vakum gibi içime çekiyordum, ufak ufak ısırıyordum bir taraftan da. Memesindeki sütü son damlasına kadar çektim içime. Ardından sağ memesine geçtim. Onu da ağzıma iyice soktum. Sacide teyzenin hafiften inlediğini duyuyordum. Sağ memesindeki sütü de içip bitirdim. Artık süt kalmamıştı memelerinde. Meme uçları şişmişti.

Sacide teyze, “Sen iyice doyurdun karnını, ama benim karnım zil çalıyor, beni doyurmanı istiyorum!” dedi gülerek. “Sacide teyze yatağa uzan!” dedim usulca. Yatağa çıkıp sırt üstü uzandı. Ben de çıktım yatağın üzerine, başının altındaki yastığı belinin altına koydum. Ardından bacaklarını omzuma attım. Sacide teyze o ara, “Biz şimdi karı koca oluyoruz, değil mi?” diye sordu bana. Ben de gülerek, “Evet, doğru, sen şimdi benim karım oluyorsun!” dedim. Sacide teyze, “Hadi o zaman, doyur beni!” dedi. Yarağım zaten kazık gibiydi, biraz daha sıvazladım. Amına yavaşça sokmaya başladım. Sacide teyzeden derin bir, “Oğhhh!” sesi geldi. Amının sıcaklığını yarağımın kafasında hissediyordum.

Ağır ağır girmeye başladım amına. Sacide teyzenin inlemeleri de çoğalıyordu sürekli. Derken taşaklarıma kadar amına girmiştim. Kılsız amının içinde bekledim bir süre. Ardından omzumdaki bacaklarından tutarak sikmeye başladım. Amına deli gibi girip çıkıyordum. Her seferinde Sacide teyze nefesi kesilir gibi sesler çıkartarak inliyordu, ellerini başının üzerinden geriye atmış, yatağın başlığını tutuyordu.

Gittikçe hızlanmaya başladım. Yatak tek kişilik eski bir yataktı. Zangır zangır sallanırken, kasıklarım tombul göt yanaklarına çarptıkça, 'Şlop, şlop, şlop!' sesleri içeriyi dolduruyordu. Yarak darbelerimle birlikte Sacide teyze sallanıp duruyor, koca memeleri de dairesel hareketlerle sallanıyordu. “Ağhh, ağhh, ığmm, oğhh, oğhh!” Sacide teyzeden çıkan tek ses bunlardı. Onu doyurmamı istiyordu, ben de doyuruyordum. Görevimi yerine getirmenin mutluluğunu yaşarken gözlerimi kapadım ve daha hızlı girip çıkmaya başladım amına.

Amının içi genişti, girip çıkmakta zorlanmıyordum. Ayrıca aldığı zevkle sulanmış ve iyice kayganlaşmıştı. Bir süre devam ettim bu pozisyonda. Amından çıktım bu kez. Sol bacağını altıma alıp, sağ bacağını omzuma attım. Biraz daha öne kaydım. Bu pozisyonda girdim amına ve sikmeye başladım yeniden. Bu şekilde daha güçlü ve şiddetli girip çıkıyordum amına. Sacide teyze, “Ağhh, ığmm, oğhh, çok güzel, devam et, oğhh!” sesleri eşliğinde altımda ileri geri gidiyor, yatak eskisinden daha çok sallanıyordu.

Sacide teyze altımda aldığı zevkle kıvranıyor, memeleri deli gibi sallanıyordu. Tek kişilik yatak bu sikişimize dayanabilecek miydi bilmiyorum? Ben de büyük zevk alıyordum. Sacide teyzenin kar gibi beyaz, tombul vücudunun her yeri altımda sütlaç gibi titriyordu. Sacide teyze kendinden geçmiş gibiydi. “Ağhh, ağhh, oğhh, çok güzel, oğhh, evet, oğhh, doyur beni, oğhh!” diye konuşuyor, sesler çıkartıyordu sürekli.

Bu pozisyonda da daha fazla devam etmedim. Amından tekrar çıktım. Bu kez Sacide teyzenin bacaklarını iyice geriye büktüm. Lastik gibi vücudu vardı Sacide teyzenin. Vücudunda sanki hiç kemik yok gibiydi. Ayakları başının üzerindeydi. Beli ve götü havaya dikilmişti. Amından akan zevk sıvıları kasıklarını parlatıyordu. İkimiz de terden iyice ıslanmıştık. Şınav çeker gibi yaptım üzerinde. Ellerimi başının iki yanından yatağa bastırdım. Ayakuçlarıma basarak destek aldım, yarağımı havaya dikilmiş amına soktum yavaş yavaş.

Sacide teyze ilk defa sikilen gelin gibi inlemeye başladı tekrar. Çok zevk aldığı belliydi. Şınav çekiyormuş gibi eğilip kalktıkça, yarağım amına piston gibi girip çıkmaya başlamıştı. Dibine kadar sokup çıkarıyordum yarağımı. Bazen içinde bir süre bekliyor, ağır ağır çıkartıyor, sonra tekrar hızlı hızlı sokup çıkarıyordum. Sacide teyzenin en az benim kadar azgın olduğunu görmek hoşuma gitmişti.

Yatağın ortası iyice çukurlaşmıştı. Sacide teyzenin amına şiddetle sokup çıkardıkça, beli altımda yaylanıyordu. Yatağın şiddetli yaylanması karşısında bu pozisyonda daha fazla devam etmemem gerektiğini anladım. Amından bir kez daha çıktım Sacide teyzenin. Yataktan kalktım. Sacide teyze halen inliyordu, yüzünden aldığı zevki görebiliyordum. Kolundan tutup kaldırdım onu da. Yataktan tutunarak domalmasını istedim.

Sacide teyze yatağa ellerini dayadı, iyice domaldı, bacaklarını açtı. Arkasına geçtim, dizlerimi hafif kırarak amına arkadan girdim. Sacide teyze az önceki gibi inlemeye başladı yeniden. Belinden tutuyordum onu, bu şekilde deli gibi sikmeye başladım. Sacide teyzenin göt yanakları löpür löpür sallanıyordu ha bire. Uzun kumral saçlarına attım elimi. Sağ elime doladım saçlarını. Kendime çektim, diğer elimle de göt yanaklarına birkaç sefer vurdum. Müthiş zevk alıyordum. Sanki o güne kadar böyle bir zevk almamıştım.

Odanın içini ikimizden çıkan inleme sesleri ve kasıklarımın göt yanaklarında çıkardığı 'Şlop, şlop, şlop!' sesleri dolduruyordu. Saçını tutmayı bıraktım, başparmaklarımla göt yanaklarını araladım bu kez. Siyah bir çukura benzeyen, kılsız göt deliği çıktı ortaya. Daha önce hiç sikilmediği belliydi götünün. Biraz bastırdım deliğine. Ama bu arada neredeyse boşalacaktım. Son bir güçle daha hızlı girip çıktım amına ve sonunda patladım. Deli gibi boşaldım amına Sacide teyzenin. Boşalırken de amına sokup çıkarmaya devam ettim. Amından çıktığım vakit döllerim amından akıyordu. Sacide teyze inceden seslerle uzun uzun inlemeye devam etti bir süre daha. Derken yavaşça doğruldu.

Bana döndüğünde yüzü pembeleşmişti, sıkıca sarıldı. Ona, “Bir kere de götten yapalım!” dediğimde, elini ağzına götürüp, “Tövbe tövbe! Böyle şey olmaz, çok günah!” dedi. Ama ben bunun burada bitmesini istemiyordum.

O anda sırtımda bir sızı hissettim. Derin bir nefes alıp gözlerimi açarak kendime geldiğimde karşımda Zehra hoca ve Aysel’i gördüm. Ben yerde dizlerimin üzerine çökmüştüm, çırılçıplak olmama rağmen ter içindeydim. Zehra hoca elindeki kalın iple sırtıma vuruyordu. Bana, “Anlat evladım, ne gördün?” diye sorunca şaşırdım önce. Ama sonra, hayalimde yakın bir arkadaşımın annesini siktiğimi söyledim. Zehra hoca Aysel’e dönüp, “Daha devam etmemiz gerek!” dedi. Aysel içeri geçti bu söz üzerine. Az sonra elinde koyu yeşil, garip bir sıvı dolu bardakla geldi. İçmem için uzattı bana.

Kokusu bile midemi bulandırmaya yetmişti bunun. Ne olduğunu bilmeden kafama diktim. Midem altüst oldu. Ağzım, dilim, boğazım alev alev yanıyordu. Öksürmeye başladım. O ara Zehra hoca ve Aysel’in yine yüksek sesle mırıldandıklarını duydum. Gözlerim ağır ağır kapandı tekrar. Zehra hoca ve Aysel’in sesini duymaz oldum gene. Yeni bir hayal görmeye başladım:

Bu kez kendi evimde yatak odamdaydım. Yatağın üzerinde uzanıyordum. Üst katımdaki odadan, yani annemle babamın yatak odasından sesler geliyordu. Kulak kabarttım biraz. Evet, annemle babam sikişiyorlardı. Bizim eve baktım, içerde kimse görünmüyordu. Kapıyı açıp merdivenlerden yukarı çıktım. Annemlerin kapısı aralıktı. Sessizce girdim içeri. Yatak odasından geliyordu sesler, kapı aralık kalmıştı. Daha net duyuyordum sesleri. Annemin inlemelerini duyuyordum.

Başımı uzattım kapının aralığından. Annemle babam yatakta yorganın altında sikişiyorlardı. Annem altta, babam üstte, annemin bacaklarının arasındaydı. Yatak ileri geri sallanıyordu. Babamdan sürekli, “Oğhh, oğhh, yavrum, oğhh!” sesleri gelirken, annemden, “Kurban olurum, ağhh, aoğğhh!” sesleri geliyordu. Eski karyola yerinde sallandıkça şiddetli sesler çıkartıyordu. O sırada arkamdan birinin bana seslendiğini duydum.

Geriye dönünce, karşımda annemi gördüm. Bana, “Ne yapıyorsun?” diye soruyordu. Sessiz kaldığımı görünce de yaptığımın çok ayıp olduğunu söyledi. Ben, “Sizin yaptığınız ayıp değil mi?” diye sorunca, annem, “Değil! Ben babanın helaliyim. Herkes kendi helalini siker, sen de git kendi helalini sik!” dedi. Ne diyeceğimi bilemedim. Galiba annem haklıydı. Ben de kendi helalimi sikmeliydim. Ama kendi helalimi yani karımı bir türlü bulamıyordum hayalimde. Diğer bütün kadınları görmüştüm, ama karımı bir türlü görememiştim.

Aşağıya indim yeniden. Salondaki koltuklardan birine oturdum. Yukarıdan annemle babamın sikiş sesleri gelmeye devam ediyordu halen. Canım sıkılmıştı. Televizyonu açtım. O sırada televizyonda kendi karımı gördüm. Mutfaktaydı, yemek yapıyordu.

Ama burası bizim ev değildi. Başka bir yerdi belli ki. Karımın kıyafeti de herzamanki gibi değildi. Ayağında yüksek topuklu, sivri burunlu bir ayakkabı vardı. İnce siyah çoraplı bacakları görünüyordu. Mini bir etek giymişti, siyah renkli. Eteğin üzerine de dar, beyaz bir gömlek giymişti. Etek götünü sarmıştı, götü arkada tümsek gibi çıkıntı yapmıştı. Memeleri ise gömleğin altında iyice belli oluyordu. Yüzüne yoğun bir makyaj yapmış, dudaklarını parlak kırmızı bir rujla boyamıştı. Saçlarını başında topuz yapmıştı. Karımı böyle görmemiştim hiç. Müthiş bir fiziği, güzelliği vardı.

Elindeki tahta kaşıkla tenceredeki yemeği karıştırıyordu. O sırada kapının zili çaldı. Karım içeri geçti, kamera da onu takip ediyordu. Yüksek topuklularla yürürken karımın götü eteğin altında sallanıp duruyordu. Karım kapıyı açınca bir adam göründü. Tanıdık geliyordu bana. Sonra çıkardım kim olduğunu. Yengemi ağılda siken Kerim’di bu. İyi ama onun burada ne işi vardı?

Karım kendisine, “Hoş geldin aşkım” dedi önce, ceketini çıkarmasına yardım etti. Ardından Kerim’e giymesi için terlik uzattı. Karım Kerim’e, “Nasıl olmuşum aşkım?” diyerek etrafında döndü. Kerim, “Çok güzel olmuşsun!” dedi gülerek. Karım Kerim’in önünde kıvırtarak mutfağa geçtiğinde, Kerim de peşinden gitti. Karım Kerim’e, “Yemek hazır, istersen oturalım?” dediğinde, Kerim karımın götüne bir şaplak attı. Karım, “Ay yapma, çok mu azdın?” diye sordu. Neler olup bittiğini anlayamıyordum.

Kerim, “Bütün gün çalıştım, ama aklım hep sendeydi!” dedikten sonra karımı yemek masasına döndürdü, omuzlarından bastırarak domalmasını istedi. Karım dünden razıydı buna. Hemen dediğini yaptı Kerim’in. Kerim soyunmaya başladı. Az sonra çırılçıplak kalmıştı. Yengemi sikerken gördüğüm gibiydi yarağı yine. Karım başını geriye çevirip, “Ben saçımı Osman’a süpürge ettim, ama o beni hep başkalarıyla aldattı. Şimdi ben onu aldatayım da görsün!” dediğinde, Kerim kahkahayı patlattı.

Kerim karımın eteğini sıyırdı beline. İnce siyah çorapları kalçalarına geliyordu. Altına kırmızı bir tanga külot giymişti. Götünün yanakları ortadaydı. Kerim tangayı çıkartmak yerine yanından tutarak koparttı ve çıkarıp yere fırlattı. Ardından karımın arkasında dizlerinin üzerine çökerek karımın amını yalamaya başladı. Karım bu ara inlemeye başladı. Bacaklarını iki yana iyice açmış, elleriyle masadan tutunuyordu. Kerim iştahla karımın amını yalıyor, karım deli gibi inliyordu.

Bu bir süre devam etti böyle. Ardından Kerim doğruldu, karımı kendine çevirdi. Omuzlarından bastırarak çömeltti önünde. Karım bir anda Kerim’in yarağını aldı ağzına ve iştahla emmeye, yalamaya başladı. “Oğmm, oğmm!” sesleri eşliğinde Kerim’in yarağını boğazına kadar sokup çıkartıyordu. Çılgın gibi somuruyordu Kerim’in yarağını. Karım kendisini aldatmamın intikamını beni aldatarak alıyordu. Kerim aldığı zevkle inliyordu.

Ardından Kerim karıma kalkmasını söyledi. Karım Kerim’in yarağını bırakıp ayağa kalktığında, Kerim karımın gömleğinin önündeki düğmelerini yırtarak kopardı. Dantelli beyaz bir sutyen vardı karımın üzerinde. Memeleri belli oluyordu altında. Kerim onu da önünden tutup kopardığında, karımın memeleri fırladı öne doğru. Koca memeler aşağı yukarı sallandı. Kerim karımı koltuk altlarından tutarak masanın üzerine oturttu. Ardından memelerini emmeye başladı.

Karım yine inlemeye başlamıştı. Kerim’in saçlarını okşuyor, “Oğhh, çok güzel, oğhh, devam et, aşkımm!” deyip duruyordu. Kerim karımın memelerini emiyor, ısırıyordu sürekli. Ama daha fazla devam etmedi. Karımı kendine doğru çekti, karım masanın üzerinde sırt üstü uzanmış haldeydi şimdi. Kerim yarağını sıvazladı, karımın bacaklarını omzuna attı bu kez. Karımın ayakkabısının kırmızı tabanları tavana bakıyordu. Kerim yavaş yavaş amına girmeye başladığında, karımdan derin derin inleme sesleri gelmeye başladı. Masanın kenarlarından sıkıca tutuyordu karım.

Kerim gittikçe hızlanmaya başladı. Masa kırılacak gibi sallanıyordu. Karımdansa şiddetli inleme sesleri geliyordu. Kerim’e sürekli, “Oğhh, çok güzel, devam et, çok iyi, oğhh, devam et!” deyip duruyordu. Kerim de bu sözlere karımı daha şiddetli sikerek cevap veriyordu. Mutfağın içinde ikisinin inleme sesleri, masanın gıcırdama sesleri birbirine karışıyordu. Bir süre sonra Kerim’den böğürme benzeri sesler gelmeye başladı. Karımın memeleri ileri geri sallanıyordu sürekli. Kerim’in omzundaki bacakları da sallanıyor, elleriyle masadan sıkıca tutunuyordu.

Masa duvara vurdukça şiddetli sesler geliyordu. Kerim karımın amından çıktığında, karım “İçime gir, içime gir!” diye sitem ediyordu Kerim’e. Kerim karımın bacaklarını aşağı indirdi, onu kollarından tutarak kaldırdı. Bu kez masaya domalttı. Arkasına geçerek bu pozisyonda amına girdi. Karımdan gene derin inleme sesleri gelmeye başladığında Kerim hızlanmaya başlamıştı. Karımın beyaz göt yanakları löpür löpür sallanıyor, mutfağın içini şiddetli 'Şlop, şlop, şlop!' sesleri dolduruyordu. Karımın deli gibi inlemeleri de karışıyordu bu seslere.

Bir süre sonunda Kerim daha çok böğürmeye başladı, ardından boşaldı. Karımsa inlemeye devam ediyordu halen. Kerim yarağını çıkardığında dölleri yarağından akıyordu. Karım doğruldu yavaşça, Kerim’in dudaklarına bir öpücük kondurdu önce. Arkasından kameraya, yani bana doğru döndü ve “Osman bu sana ders olsun, beni aldatırsan ne olacağını gördün işte!” dedi kahkahayla.

O anda irkildim. Nefessiz kalmış gibiydim. Kendime geldiğim zaman, odanın içinde Zehra hoca, ben ve Aysel’den başka karım da vardı...

[Osman]

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! Tüm Bölümleri »

Seks Hikayeni Yolla! « Seks Hikayeleri Anasayfa!

18+ YASAL UYARI:
Ah Bu Töreler Seks Hikayesi sitesi 18 yaşından büyükler içindir! 18 yaşından küçük iseniz
ve bulunduğunuz ülkede Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved - The Netherlands / Hollanda
Contact / iletişim E-Mail: