Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! (106)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 106. Bölüm! (Osman 30 Y., Konya / Türkiye)

Gece vakti Kerim’in ne işi vardı yukarda? Fatma ablanın evinde gördüklerimin bir benzeri mi yaşanacaktı yoksa? Üstelik sikişenlerden biri de annem mi olacaktı? Hem kimdi o kadın? Bir süre bekledim sessizce. Yukarda, salondan ayak sesleri geldi, aynı zamanda gülüşmeler ve konuşmalar duyuluyordu, ama ne konuştuklarını anlayamıyordum.

Derken 10-15 dakika kadar sonra merdivenlerden birinin indiğini duydum. Hemen kapıya koştum, delikten baktım. Kerim bir elinde sigara, diğerinde ise bir miktar para olduğu halde kapının önündeydi. O sıra merdiven boşluğundan annemin sesi geldi. “Kerim, hişş, Kerim!” diye sesleniyordu kısık bir sesle. Kerim, “Hee!” diyerek yukarı bakarken, annem merdivenlerden indi.

“Dur hele!” dedi annem. Kına gecesi giysilerini çıkartmıştı, uzun basma bir etekle, çiçekli gömlek ve örgü bir yelek giymişti. Başını büyükçe bir türbanla bağlamıştı sıkıca. Ayağında da lastik tabanlı ayakkabıları vardı. Gece vakti bir yere gider gibiydi bu haliyle. “Bana bak, ne bok yediniz Fatma’nın evinde?” dedi. Hesap sorar gibiydi. “Kocana sorsana!” dedi Kerim sinirle. “Bırak şimdi onu, ben sana soruyorum, ne bok yediniz?” dedi gene. Bu konuşmaları yüksek sesle yapmadıkları halde, hemen kapımın önünde olduğundan kolayca duyabiliyordum. Kapının deliğinden onlara baktığımın farkında değillerdi. Ancak çok sessiz olmaya da gayret ediyordum.

Kerim, “Sikiştik!” dedi anneme doğru eğilerek. Bunun üzerine annem, “Fatma orospusunu mu siktin yani?” dedi. Kerim’in söylediğinden sonra canı sıkılmış, üzülmüş gibiydi. Kerim kayıtsızca, “Hee, ne yapacan?” deyince, annem, “Allah belanı versin, siktir git, bir daha da gelme!” dedi sinirle. Kerim ise, “Siktir lan!” dedi annemin bu sözlerine.

Kapımın önünde cereyan eden konuşmalar canımı sıkıyor, midemi bulandırıyordu. Annem anlaşılan Kerim’le sikişmişti daha önceden ve şimdi de Fatma ablayı sikmesinden dolayı kıskançlık yapıyordu. Annemin Kerim’in bu sözüne tepkisi çok sert oldu, “Orospu çocuğu, seni adam ettim lan ben, pezevenk!” dedi sinirle. Dişlerini sıkıyordu bunları söylerken.

Ancak Kerim’in de alttan almaya niyeti yoktu, bir anda paraları tuttuğu eliyle annemin kolundan tuttu ve “Bana bak, ağzına sıçarım senin!” dedi. Elindeki paralar yere düşerken, annem sinirle bakıyordu yüzüne. Anneme karşı böyle davranılması sinirimi bozsa da, annemin iffetsiz yaşantısı da ondan daha fazla şekilde midemi bulandırıyordu.

Neyse ki Kerim elini hemen çekti annemin kolundan. Annem, “Orospu çocuğu, ne çabuk unuttun o günleri, açlıktan nefesin kokuyordu!” dedi gene sinirle, yutkunuyordu. Kerim yere saçılan paraları topladı tek tek ve cebine koydu. Sigarasından da bir nefes çekip yere attı, söndürdü. Annemin sözlerine bu kez, “Tamam, bak haklısın, sana çok şey borçluyum. Çok iyiliğini gördüm, ama bu kadar da üstüme gelme!” dedi alttan alır şekilde. Annem Kerim’e ne gibi, nasıl bir iyilikte bulunmuştu onunla sikişmekten başka? Geçmişe dair neler vardı bilmediğim?

Annem küçük bir çocuk gibi ağlamaklı bir sesle, “O orospuyu mu siktin?” dedi gene. Kerim, “Sadece ben değil, kocan da sikti!” dediğinde, annem, “Ben onu demiyorum, seni diyorum!” dedi. Annemin bu sözlerinden sanki Kerim’e aşıkmış gibi bir anlam çıkıyordu, bu şekilde konuşmasının başka nasıl bir sebebi olabilirdi.

Kerim annemin koluna attığı elini bu kez omzunda gezdirdi. “Tamam, unutalım bunu, sıkıntı yapma bu kadar!” dedi. Annem omzunda gezinen Kerim’in elini tuttu ve dudaklarına götürdü, “Çok özledim seni!” dedi. Annemin bu hareketine Kerim, “Ne yapayım, yukarda kocanın önünde mi sikeyim seni?” dedi. Annemse cevap vermek yerine Kerim’in elini bu kez memesine götürdü. Gömleğinin üzerinden memelerini Kerim’e okşatıyordu. Kerim ise bu durumdan memnun halde annemin memelerini okşadı bir süre. Annemin gömleğinin altında sutyeni yoktu anlaşılan, Kerim hamur gibi yoğuruyordu memelerini. Annem gene, “Çok özledim seni!” deyince, Kerim, “İstersen burda yapalım?” dedi, ama annem, “Saçmalama!” diye yanıtladı.

Kerim, “Niye, kocan yukarda Medine’yi sikiyor, ben de seni sikmişim çok mu?” dedi gülerek. Demek çarşaflı kadının adı Medine idi ve babam onu sikiyordu. Annem Kerim’in sözlerine, “Aptallaşma, oğlumun kapısının önünde beni mi sikicen?” dedi. Konuşmalar beni heyecanlandırmaya başlamıştı. Yarağımın sertleşmeye başladığını fark ettim. Kerim, “Oğlun şimdiye çoktan yatmıştır, baksana uyansa şimdiye kadar uyanırdı, herifin yarın nikâhı var. Hem ses etmeyiz. Kocanın da aklı Medine’de şimdi!” dedi.

Annem, “Olmaz, Osman içerde, ya yatmadıysa?” deyince, Kerim, “Yahu siktir et Osman’ı, yatmıştır çoktan, herif yarın sikeceği karının hayalini kuruyordur şimdi uykusunda!” dedi gülerek. Annem bir süre sustu, sonra da, “Burda olmaz, arkada kömürlük var, evin yanından dolaş, dikkat et kimse görmesin. Oraya git. Ben de gelirim az sonra!” dedi. Kerim’le bizim evin kömürlüğünde sikişecekti. Aklım almıyordu bunu. Kerim, “Tamam, öyle olsun!” diyerek binanın kapısını açtı yavaşça ve çıktı. Annem bir süre bekledi, o sırada üstünü başını düzeltti. Gecenin bir vaktinde azgınlığı başına vurmuştu. Babam yukarda kadının birini sikerken, kendi de Kerim ile sikişecekti.

Annemin babamdan ayrı biriyle sikişecek olması canımı sıksa da, bir şey yapmaya niyetim yoktu. Kendimi belli ettiğimde büyük bir rezillik ve kıyamet kopacağından emindim. O nedenle sadece bu sikişmeyi gözlerimle görmek istiyordum. Annem 2-3 dakika bekledi, sonra da Kerim’in aralık bıraktığı binanın kapısını açıp çıktı ve usulca kapattı.

Kömürlük arkadaydı ve olan biteni görebilmem için benim de çıkmam gerekliydi. Üzerime mont giyindim, anahtarımı aldım ve dışarı çıktım 2-3 dakika sonra. Saat nerdeyse 04:00 olmuştu. İn cin top oynuyordu dışarda, bu saatte herkes uykuda olduğundan, birilerine görünmek gibi bir dert yoktu. Fatma ablanın evinin arka tarafına geçmiştim birkaç saat önce yine böyle. Şimdiyse kendi evimin arkasına geçiyordum...

Binanın arkasına yan taraftan, bina ile bahçe duvarı arasındaki bir metrelik aradan geçiliyordu. Etraf karanlıktı, önüme baka baka ilerledim. Düşmemeye ve ses çıkartmamaya gayret ediyordum. Sonunda arka bahçeye geçtim. Kömürlük eski briket ve tuğlalardan örülmüş, üstü tahta ve naylonla kaplı küçük, oda gibi bir şeydi. Kapısı da tahtadandı. Üzerinde kilidi veya tutacağı yoktu. Kapıyı telle duvardaki bir çiviye bağlardık sadece. Ben henüz çocukken babamla beraber yapmıştık burayı. Artık doğalgaz kullandığımızdan, kömürlüğe kullanmadığımız eski eşyaları, ıvır zıvırı vs. koyuyorduk sadece. Bir de eskiden kalma kömür ve odun çuvalları duruyordu halen.

İlerledim sessizce. Kapısı kapalıydı ve kapının teli yandaki çiviye takılmıştı. Briket ve tuğlaların arasında boşluklar ve delikler vardı ve içerisi görülebiliyordu. İçeriyi rahatça görebileceğim bir delik buldum. Yanaştım ve bir gözümü dayadım deliğe.

Gazyağı lambasını yakmışlardı. Işık içeriyi bir elektrikli lamba kadar olmasa da aydınlatıyordu. O sıra annemi gördüm. Görür görmez de şok oldum. Kömür çuvallarından birinin üzerine oturmuştu annem. Kerim ise karşısında ve ayaktaydı. Pantolonu ve külotu ayaklarına inmişti. Annem Kerim’in yarağını bir eliyle kavramıştı sıkıca ve iştahla emiyor, yalıyor, dilliyor, Kerim’e sakso çekiyordu. Kerim halinden gayet memnundu. Annem koca yarağın kafasını emiyor, dilliyor, zaman zamansa tükürüp sonra yeniden emiyordu. Ustaca yapıyordu bu işi.

Annemin çıkardığı sesleri gecenin sessizliği içinde kolayca duyabiliyordum. “Oğhh, ığmmm, ağmmm!” sesleri koca yarağı iştahla emerken çıkıyordu ağzından. Kerim’in yarağı ağzını doldurmuştu, yanağında şişkinlik oluşmuştu. Kerim’in yarağı her geçen saniye daha da büyüyor, kalınlaşıyor gibiydi. Annem neden kadınlara ve kızlara sikiş hocalığı yaptığını ispat etmeye çalışıyordu bu haliyle.

Taze gelinin yarağa olan açlığından daha büyük bir açlık içindeydi sanki. Bu görüntü karşısında benim de yarağımda hareketlenme oluştu. Kerim, “Oğhhh, yavrum, oğhh, işte böyle, devam et, oğhhh!” derken annemin başını okşuyordu. Annemse onun taşaklarını avuçluyor, yarağını sıvazlıyor ve saksosuna devam ediyordu. Annemin gözleri Kerim’in üzerindeydi. Bakışları ile onu takip ediyor, vereceği tepkiyi görmeye çalışıyordu. “Kimse senin eline su dökemez!” dedi Kerim aldığı zevkle. Annemse, “Iğmm, aoğmmm!” sesleri eşliğinde yarağı emerken Kerim’in sözlerini kanıtlar gibiydi.

Annem ara sıra taşaklarını da yalıyordu Kerim’in. Kerim bundan çok memnun kalmış halde derinden gelen, “Oğhhhh!” diye bir inleme koyuveriyordu her seferinde. Annem kömür çuvalının üzerinde otururken ileri geri yaylanıyor, öne arkaya gidip geliyordu. Başını ise sağa sola, yukarı aşağı oynatarak Kerim’in yarağını bazen boğazının en derin noktalarına kadar sokup çıkartıyordu.

Annemin muhteşem saksosu dakikalar boyu devam ederken, benim yarağım çoktan patlayacak hale gelmişti. Kerim ise kendini kontrol etmesini iyi biliyordu. Annemin yalamalarına, emmelerine karşın ayakta durmaya ve zaman zaman zevkten inlemeye devam ediyordu. Boşalacak gibi görünmüyordu hiç.

Annem yarağı emmeyi bıraktı az sonra, eliyle sıvazlamaya başladı. Dibinden kafasına kadar okşuyor, kafasına tükürüyor, tükürüğünü emiyor, sonra yeniden sıvazlıyordu. Kerim’in iyice şişmiş, küçük bir top gibi olmuş taşaklarını ağzına aldı bu kez. Her iki taşağını da emdi uzun uzun, dilledi, yaladı. Doğrusu bu zamana kadar beraber olduğum bütün kadınlardan çok daha iyi bir saksocu olduğunu görüyordum öz annemin. Kerim ise annemin bu muamelesinden çok memnun kalmış, “Oğhhh, güzelimmm, yavruummm!” diyordu annemin başını türbanı üzerinden okşarken.

Annem delirmiş gibi büyük bir iştahla ağzına aldığı taşaklarından sonra bu kez de kasıklarını emdi, yaladı, dilledi. Ardından gene bir süre sıvazladı yarağını, 31 çektirir gibiydi bu haliyle. Derken Kerim, “Tamam, hadi, kalk!” deyince bıraktı ve ağzını bir elinin tersiyle sildi. Ardından Kerim’in ellerinden tutundu ve ayağa kalktı.

Kerim, “Bu böyle olmayacak!” dedi ve ayağına inen pantolonunu ve külotunu çıkarttı. Ayakkabıları ve siyah çorapları ile kalmıştı. Üzerinde ise beyaz gömleği vardı sadece. Anneme, “Sen de çıkartsana külotunu!” deyince, annem ellerini eteğinin altından soktu ve külotunu indirdi aşağı. Ardından da ayaklarından çıkardı ve yandaki çuvallardan birinin üzerine koydu beyaz pamuklu külotunu.

Kerim, “Dön hele şöyle, domal!” dedi anneme. Annem, “Tamam!” dedi neşeyle. Sikiş faslına geçeceklerdi anlaşılan. Kalbim heyecandan deli gibi çarpıyordu. Annemi yabancı bir adamla gecenin bir vakti kömürlükte sikişirken izleyecektim. Annem döndü ve çuvalların üzerinde yüksekçe bir yere koydu ellerini, eğildi öne doğru ve domaldı. Bacaklarını ayırdı iki yana iyice.

Kerim arkasına geçti, annemin eteğini tutup kaldırdı ve belinde topladı. Annemin dizlerine gelen siyah çorapları vardı ayağında, ama dizlerinden yukarısı bembeyazdı. Kalçaları, götünün yanakları meydandaydı. Yandan bakıyordum ve amını net göremiyordum. Annem zaman zaman başını arkaya çeviriyordu, yüzünden heyecanı okunuyordu kolayca. Babamla uzun zamandır sikişmemişti sanki. “Sikecen mi?” diye sordu Kerim’e. Kerim ise, “Daha değil!” diye yanıtladı bunu.

Az sonra annemin arkasında çömeldi ve ağzını sanki bir çeşmeye dayar gibi yaparak annemin amına dayadı. Annemden derin bir, “Oğhhhh!” diye inleme gelirken, Kerim az önce annemin kendisine yaptığının benzerini bu kez anneme yapmaya başladı. Annem aldığı zevkle deli gibi inliyordu. Kerim’in ağzı ise annemin göt yanaklarının arasında kaybolmuştu. Annem ara ara başını yana çeviriyor, “Uğhh, çok güzel, oyyy, ağhhh, ığmmm, oğhhh!” diyerek memnuniyetini belli ediyordu.

Kerim ellerini annemin un gibi beyaz göt yanaklarında gezdiriyor, elleriyle yumuşak ve dolgun etine bastırıyor ve aç bir köpeğin kemiği yalaması, ısırması gibi annemin amını yalıyor, emiyor ve ısırıyordu. Ara ara ağzını çekiyor, bu anlarda ise uzun dilini çıkarıp annemin kasıklarını, amını, göt yanaklarını yalıyordu. Annem götünü sağa sola oynatıyordu, aldığı zevk sabit şekilde durmasına engel oluyordu çünkü.

Bense bunlar karşısında yarağımı sıvazlamaya başlamıştım eşofmanımın üzerinden. Gecenin soğuğuna rağmen burayı bırakıp gitmeye hiç niyetim yoktu. Kerim uzun uzun dilledi annemin amını, yaladı, emdi. Annem çıldıracak gibi oluyordu. “Uğhhh, ayyyy, ağhhhh!” sesleri ciğerlerinden kopup geliyordu sanki. Kömürlüğün içini annemin zevk iniltileri ve Kerim’in çıkardığı sesler doldurmuştu. İştahlı iştahlı emiyordu amını annemin ve bu sırada aynı bir köpek gibi sesler çıkartıyordu.

Etraftan kimsenin, hele de gecenin bu saatinde burayı görme, çıkan sesleri duyma gibi bir şansı yoktu. Annem bunun da verdiği rahatlıkla Kerim’i buraya göndermişti ve şimdi de yüksek perdeden inliyordu. Kerim’in am yalama faslı sonunda bittiğinde, annemin suratı zevkten kızarmış, ama aynı zamanda dört köşe olmuştu.

Ama Kerim’in hemencecik sikmeye niyetinin olmadığı, “Dön şöyle!” demesiyle anlaşıldı. Kerim dizlerinin üzerinde çömelmiş şekilde durmaya devam ederken, annem bu kez yüzünü döndü ona. Kerim annemin aşağı düşen eteğini yeniden kaldırdı yukarı, bu kez lastiklerinin altına soktu. Annem ellerini iki yandan geriye attı. Kerim’in ne yapacağını biliyordu. Bacaklarını ayırdı biraz.

Amı ve kasıkları tıraşlı, kılsızdı annemin. Kerim karşısındaki manzarayı görünce yeniden yumuldu annemin amına. Bu kez dilini çıkartmıştı ve dilliyordu annemin amını. Annem ellerini çekti çuvalların üzerinden, sadece götünü dayar halde kaldı. Elleri Kerim’in saçlarında geziniyordu. Kerim diliyle, ağzıyla sikiyordu sanki annemi.

Annem gene derinden ama bu kez hırıltılı inlemeler çıkartmaya başlamıştı. “Iğğhh, ayyyy, oğhhh, uyyy!” seslerine, “Çok güzel, ağğhh çok güzel, ığmmm, çok güzel!” sesleri, sözleri karışıyordu. Kerim’in elleri annemin bacaklarında, kalçalarında, kasıklarında geziniyor, dilini ise bir saniye olsun amından ayırmıyordu. Bu şekilde bir zaman devam etti, ama sonra bıraktı ve doğruldu Kerim.

Annemin göğsü aldığı nefesle şiddetle inip kalkıyordu bu anlarda. Aldığı zevkten yüzü kızarmış ve terlemişti. Kerim ise çok sakindi. Yarağının inişe geçtiğini gördüm. Anneme oral seks yaparken yarağı da inmiş, sönmüştü. Annemle birbirlerine sarıldılar sıkıca. Annem Kerim’in boynunu, yanaklarını öpüyordu hasretle ve ıslak ıslak. Kerim ise annemin götünü okşuyordu ellerini aşağı inen eteğinin altından sokmuş halde.

Az sonra annem Kerim’in önünde çömeldi ve yeniden yarağını ağzına alıp sakso çekmeye başladı. Başını hızlı ve şiddetli hareketlerle ileri geri oynatarak Kerim’in her an kalkan ve sertleşen yarağını alıyordu ağzına. Ellerini kalçalarına atmıştı Kerim’in. Kerim ise annemin başını okşuyordu yine. Ancak uzun sürmedi bu durum önceki gibi. Kerim’in yarağı annemin yalamaları ile kalkmış, havaya dikilmişti kısa zamanda.

Annem doğrulup kalktı ayağa. Kerim, “Soyunsan olmaz mı, böyle nasıl olacak?” dedi anneme. Annemse, “Böyle idare et, hava serin, bunları da çıkartırsam hasta olurum!” dedi. “İyi, neyse!” dedi Kerim ve “O zaman şöyle geç, domal gene!” dedi anneme. Annem dünden razıydı, az önceki gibi ellerini kömür çuvallarının üzerine koydu, bacaklarını ayırdı iki yana, eğildi iyice ve domaldı. Başı ile götü aynı hizaya gelmişti.

Kerim arkasında yerini aldı, kazık gibi olmuş yarağını sıvazladı bir süre. Annemin eteğini gene belinde topladı. Sonra da yarağını tuttu ve annemin amına, götünün yarığına sürttü bir zaman. Annem etine değen yarakla beraber, “Uğhhh!” dedi zevkle. Hemen ardından Kerim yavaşça sokmaya başladı yarağını annemin amına. Annem, “Oğhhh!” diye şiddetli bir inilti çıkardı bu anda. Başını yana çevirmişti, gözleri kapalıydı. Kerim’in koca yarağı amına dibine kadar girmişti az sonra. Bu koca yarağı annem tamamen almıştı amına.

Derken Kerim annemin göt yanaklarından tuttu sıkıca ve ağır hareketlerle sikmeye başladı. Annem, “Oğhhh, sik, ağhhh, sik, sik, oyyy!” demeye başlamıştı zevkten. Kerim ise aynı tempo ile sikiyordu. Kasıkları, taşakları annemin götünün yanaklarına, kasıklarına çarptıkça kömürlüğün içini 'Şlop, şlop, şlop!' sesleri doldurmaya başlamıştı. Kerim zaman zaman hızlansa da çoğunlukla aynı temposunu koruyordu. Annemse sürekli, “Sik, sik, oğhh, sik!” deyip duruyordu.

Kerim’in sikmesi devam ettikçe ben de yarağımı sıvazlayıp duruyordum. Annemin göt yanakları Kerim’in pompalamaları ile löpür löpür sallanıyordu. Başını sağa sola oynatıyor, bazen geriye atmaya çalışıyordu. Kerim yarağını birkaç sefer tamamen çıkardı annemin amından ve sonra yeniden soktu dibine kadar. Bunu bilinçli yapıyordu, bu anlarda annemin aldığı zevk üçle, beşle çarpılıyordu sanki.

Annemin amı çoktan sulanmış, kayganlaşmıştı, o nedenle Kerim’in yarağı kolayca gidip geliyordu içinde. Geniş amından bir de sesler gelmeye başlamıştı annemin. Osuruk benzeri bu sesler 'Şlop, şlop!' seslerine karışıp eşlik ediyordu. Dakikalar birbirini kovaladığı halde Kerim’in temposu hiç değişmemişti. Ara sıra hızlanıyor, ama sürekli aynı şekilde sikiyordu annemi.

Annem çok memnundu halinden. Kim bilir babamla ne vakittir sikişmiyordu? Kerim gene yarağını tamamen sokup çıkardı birkaç sefer. Sonrasında ise daha şiddetle sikmeye başladı. Annemin göt yanakları deli gibi titriyordu, kendisi de başını sağa sola daha fazla çeviriyor, sikiş sesleri daha yüksekten çıkıyor ve iniltilerine karışıyordu. Birkaç sefer bayağı şiddetli pompaladı Kerim. O anlarda annem ciğerlerinin en derin noktalarından gelen iniltiler çıkardı, kömürlüğün içinde yankılandı, “Ağhhh, oğhhh, sik, sik!” sesleri.

Derken Kerim ağır ağır temposunu azalttı ve sonunda durdu, yarağı annemin amında olduğu halde ellerini göt yanaklarından çekti ve kendi beline koydu. Bu şekilde sikmeye başladı. Annem gene hırıltılar eşliğinde inlerken götünü Kerim’e bastırmaya başlamıştı. Hatta bir süre sonra Kerim tamamen durmuş, annem götünü ileri geri oynatarak yarağı amına sokup çıkartır olmuştu. Annem bunu yaparken doğrulmuş ve bu şekilde nerdeyse ayakta duruyormuş gibi bir hal almıştı.

Ancak bu durum da fazla sürmedi. Annem yorulmuş gibiydi. Bir süre o şekilde kaldılar. Kerim ve annem sikişen köpekler gibi birbirlerine kenetlenmişlerdi. Annemin amı ile Kerim’in yarağı sanki birbirine kaynakla tutturulmuştu. Az sonra Kerim yeniden annemin göt yanaklarına attı elini ve bu şekilde sikmeye başladı. Zaman zamansa belini, sırtını okşuyordu.

Annemin iniltilerine Kerim’inkiler de karışmaya başlamıştı. İkisi de büyük zevk alıyordu. Bir süre devam ettiler bu şekilde sikişmeye, ancak daha sonra Kerim sol elini annemin gömleğinin altından soktu. Annem onun bu hareketine bir eliyle gömleğini yukarı sıyırarak yanıt verdi ve az sonra annemin beyaz ve dolgun, iri memesi çıktı meydana. Tahmin ettiğim gibi sutyen giymemişti, beyaz bir atlet vardı içinde. Kerim sol eliyle sıkıca avuçlamıştı annemin memesini. Sağ eli belinde, göt yanaklarında gezinirken, sol eli ile memesini hamur gibi sıkıp yoğuruyordu.

Annem gene kendini Kerim’in yarağına bastırmaya başladı. Aynı zamanda kendisi de memesinde gezinen Kerim’in elini tutuyordu sıkıca. Kerim annemin omzuna koydu diğer elini ve öne doğru eğilmesini istedi. Annem götünü sağa sola oynattı, bacaklarını ayırdı biraz daha ve Kerim’in istediği şekilde eğildi biraz daha. Kerim bu şekilde daha rahattı, bir süre iniltiler eşliğinde sikiştiler bu pozisyonda.

Ancak Kerim bir ara elini annemin memesinden çekti, kalçalarını kavradı sıkıca ve alttan, “Iğhhh!” diye bir sesle şiddetle pompaladı. Bu anda annemden, “Ağhhh!” diye adeta bir küçük feryat koptu. Kerim götünü oynattı sağa sola ve aynı şekilde yeniden pompaladı. Annem bu kez, “Ayyy!” dedi ve hemen ardından Kerim’in şiddetli pompalamaları ile beraber inlemeye başladı.

Kerim annemin kalçalarından tutmuştu sıkıca ve havaya kaldırmıştı. Annemin ayakları yere basmıyordu bu pozisyonda, havada kalmıştı. Kömür çuvallarının üzerindeki ellerini bastırıyordu ve Kerim’in abanmaları nedeniyle düşmemeye çalışıyordu. Kerim ise annemin amını delmeye, yırtmaya çalışıyordu sanki bu hareketleri ile. Hayvan gibi pompalıyordu alttan ve her bir abanması ile annem ileri doğru atılıyordu.

Kerim daha da kaldırdı annemin bacaklarını az sonra, bacaklarının arasına tamamen girmişti. Dizlerinin hemen üzerinden tutuyordu sıkıca ve annemin bacakları iki yana iyice açılmıştı pergel gibi. Kerim, “Hığhh, hığhh!” sesleri eşliğinde deli gibi sikiyordu annemi. Annem nerdeyse yere paralel bir haldeydi, düşmemek için zor tutunuyordu. Kerim’in şiddetli pompalamalarından memnundu ama düşmemek için de direniyordu. Kuş gibi çırpınıyordu adeta.

Kerim’in yarağı, kasıkları şiddetli ses patlamaları yaratıyordu annemin amında, kasıklarında. Bununla beraber göt yanakları da deli gibi titriyor, oynuyordu annemin. Zaman ilerledikçe Kerim’in hareketleri yavaşlamaya başladı, azaldı, azaldı ve sonunda Kerim annemin havaya diktiği bacaklarını indirdi.

Annem ayakları yeniden yerle temas ettiği için memnundu. Sürekli inliyordu. Kerim yarağını tamamen çıkardı bu sırada ve yere iki tane kömür çuvalı koydu güçlü kollarıyla. Ardından çıplak götünü koydu kömür çuvalının üzerine ve ayaklarını uzattı ileri doğru. Sırtını ise arkadaki çuvallara yasladı. Yarağı roket gibi dikilmişti havaya. Onca zaman annemin amının içinde kalmış olan yarağı iyice şişmiş ve kafası patlıcan gibi morarmıştı.

Annem bu sıra eteğini lastiklerinden tutup çıkardı. Ne yapacağını biliyordu. Kerim’den yana yüzünü döndü ve yarağını altına alacak şekilde bacaklarını iki yana koydu. Ardından işer gibi çömeldi yavaşça, eliyle Kerim’in yarağını kavradı ve amına hizaladı. Peşinden de yarağın amına girdiğini anlayınca yavaş yavaş oturdu yarağın üzerine. Bu pozisyonda annemin sırtı benden yanaydı. Yarak annemin amında gittikçe kaybolurken, “Oğhhh!” iniltileri kömürlüğün içinde yankılanıyordu.

Kerim’in koca yarağı az sonra annemin amında kaybolmuştu. Kerim annemin beline attı ellerini, annem ise götünü sağa sola oynattı biraz. Ayak tabanlarını bastırdı yere iyice. Ardından da yarak amında olduğu halde götünü sağa sola oynatmaya, ileri geri yaylanmaya başladı. Annem büyük zevk alıyordu bu sırada. “Oğhhh, ığmm, ağhhh, ayyy, oğhh, sik, oğhhh!” sesleri devamlı dökülüyordu dudaklarından.

Kerim’in ise elleri annemin belinde, sırtında geziniyordu sürekli. Annem bir zaman devam etti bu şekilde, ardından kendini öne doğru eğdi biraz. Ellerini Kerim’in göğsüne dayamıştı. Götünü kaldırıp indirmeye başladı. Kerim’in yarağı annemin oturup kalkmaları ile bir görünüp bir kayboluyordu. Artık iyice terlemiş kasıklarından çıkan 'Şlop, şlop, şlop!' sesleri içerde yankılanıyor, annemin, “Oğhhh, uğhhh, ağhhh, ığmmm!” seslerini bastırıyordu. Kerim’in elleri annemin belinde, sırtındaydı yine. Annem ara ara duruyor, sonra yeniden oturup kalkmaya başlıyordu. Kerim’in koca yarağı amının en derin noktalarında zevk patlamaları yaratıyordu. Aldığı zevk durmasına engel oluyordu sanki. Dakikalarca devam etti annemin oturup kalkmaları.

Kerim gerçekten sikiş konusunda uzman olduğunu gösteriyordu. Hiçbir tepki vermiyordu annemin sırtını, belini okşamaktan başka. Kendini kontrol etmekte zorlanmıyordu. Zamanında yengemi hayvan gibi sikmişti, gene böyle gizli gizli izlemiştim o anları. Sonra babamla beraber Fatma abla ve Şefika ablayı sikmişti. Ve onu da gizlice izlemiştim. Bu Kerim’i üçüncü kez gizlice izleyişimdi ve bu kez de annemle sikişiyordu. Kim bilir annemle geçmişte başka ne sikişler yaşamışlardı. Kaç zamandır tanıyorlardı birbirlerini? Hem sonra belki de yengemle de sikişmeye devam etmiş olabilirlerdi. Belki de yengem Kerim’den çok memnun kalmış ve onu annemle tanıştırmıştı. Her bir düşünce bir anahtar gibi beynimde başka bir düşüncenin kilidini açıyordu. Ama babam ne arıyordu, bu işin içinde, onun rolü neydi? Bilmediğim, öğrenmem gereken çok şey vardı. Gözlerim karşımda yaşanan sikişteyken, aklım bunlarla doluydu.

Annemin oturup kalkmaları sona erdiğinde kontrolü ele alma sırası da Kerim’e gelmişti. Annem öne doğru biraz daha eğildi. Kerim uzattığı ayaklarını çekti kendine ve yere sağlam şekilde bastırdı ayak tabanlarını. Bu haldeyken alttan pompalamaya başladı. Annemin amına yarağının girip çıktığını görebiliyordum rahatça. Yarağındaki damarın içine dolan kanla nasıl şiştiğini de görüyordum. Annemin amının etli dudakları Kerim’in yarağının vuruşları ile beraber sanki lastikmiş gibi açılıp kapanıyordu. Kerim’in yarağının üzeri koyu beyaz bir sıvı ile kaplanmıştı bu arada.

Elleri annemin göt yanaklarında geziniyordu. Avuçlamıştı sıkıca dolgun ve yumuşak etlerini götünün. Pompaladıkça annem daha büyük zevk alıyordu. Annem öne doğru iyice eğildiği bir anda göt deliği de göründü. Götünden epey sikiştiği belliydi annemin. Hafif kıllı ve çukur gibi duran göt deliğini olduğum yerden rahatça görebiliyordum. Kerim her geçen an daha şiddetle pompalarken, annemin ayakları da zaman zaman yerden kesiliyordu. Annem vahşi bir atın üzerindeki binici gibiydi sanki, altındaki atı kontrol edemeyen ve zaman zaman havaya sıçrayan bir binici. Ama annemin üzerine bindiği şey vahşi bir at değil iri bir yaraktı.

Aynı gecede babam annemi, annem babamı aldatıyordu ve bense tüm bunlara gözlerimle şahit oluyordum. Rüzgâr yoktu, dışarının soğuğu her geçen an artarken, benim aldığım keyif de o derece artıyordu. Öz annemin yabancı bir adamla nerdeyse sabaha karşı evimizin kömürlüğünde yaşadığı sikişme bana tarifsiz bir haz veriyordu. Birkaç yağmur damlasının yüzüme değdiğini hissettim, yeniden yağmur yağacak diye korktum.

Ama neyse ki yağmur falan yağmadı ve ben de annemle Kerim’in sikişmesini izlemeye devam ettim, bir elim yarağımda olduğu halde...

[Osman]

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! Tüm Bölümleri »

Seks Hikayeni Yolla! « Seks Hikayeleri Anasayfa!

18+ YASAL UYARI:
Ah Bu Töreler Seks Hikayesi sitesi 18 yaşından büyükler içindir! 18 yaşından küçük iseniz
ve bulunduğunuz ülkede Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved - The Netherlands / Hollanda
Contact / iletişim E-Mail: