Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! (107)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 107. Bölüm! (Osman 30 Y., Konya / Türkiye)

Kerim’in alttan pompalamaları devam etti bir süre. Annem aldığı keyifle inliyor, ellerini Kerim’in omuzlarına bastırmış dengesini sağlamaya çalışıyordu. Yarak amına piston gibi girip çıktıkça, “Oğhh, sik, ığmm, sik, sik!” sesleri kömürlüğün içini çınlatıyordu. Kerim’in yarak darbeleri ile annem havaya zıplıyordu yine, ayakları yerden kesiliyordu. Ama sonra yavaşladı ve durdu Kerim. “Uğhhh, yoruldum!” dedi. Bir zaman birbirlerine sarıldılar, bir şeyler konuşuyorlardı fısır fısır, ama duyamıyordum.

Derken annem üzerindeki gömleğinin ve yeleğinin düğmelerini açtı tek tek. Kerim’in yarağı halen amının içindeydi ve ata binmiş gibi oturmaya devam ediyordu. Az sonra Kerim’in annemin memelerini iştahla emmeye, öpmeye başladığını gördüm. Elleri annemin sırtında, götünde geziniyor, dudakları ise memelerini öpüp emiyordu. Annemin sırtı bana dönüktü ama ne olup bittiğini biliyordum.

Annem ise Kerim’in saçlarını okşamakla meşguldü. Ara ara Kerim alttan pompalamaya devam etti, annemin memelerini emmek zevk vermişti belli ki. Yorgunluğunu biraz olsun unutmuş ve yeniden sikmeye başlamıştı. Annem yeniden, “Sik, ağhhh, sik, oğhhh, sik!” demeye başlamıştı keyifle. Kerim bir zaman devam etti hem memelerini emmeye hem de sikmeye. Ancak sonra durdu, “Tamam, hadi kalk!” dedi anneme.

Annem ayaklarını bastırdı yere ve “Ayyy, ağhhh!” sesleri eşliğinde kalktı ayağa. Kerim’in yarağı kazık gibiydi yine. Koyu beyaz sıvılar kafasından taşaklarına kadar kaplamıştı yarağını. Gaz lambasının loş ışığında kolayca görülüyordu bu. Kerim de kalktı yavaşça. Annemin gömleğinin önü açıktı, üst tarafı dantelli beyaz atleti görünüyordu. Dantelli kısımdan memelerinin çatalını da görebiliyordum. Ayakta birbirlerine sarıldılar bir süre.

Ardından Kerim birkaç kömür çuvalını kaldırdı, indirdi, yerlerini değiştirdi. Çuvalları aynı hizada dizmiş oldu böylece. Kömür çuvallarından bir yatak yapmış gibiydi. Anneme, “Şuraya çıksana!” deyince, annem ellerini gösterdi, “Nereye çıkayım be, baksana ellerime, kapkara, üstüm başım batar!” dedi. Kömür çuvallarından tutunup domalmıştı onca zaman ve elleri kararmıştı. Kerim’in de götü ve beyaz gömleği kararmıştı bu arada, çuvalın üzerinde oturunca kömür tozu kaplamıştı götünü ve gömleğini. Kerim etrafa bakındı, bir şeyler arıyor gibiydi. Köşede büyükçe kalın bir naylon vardı, onu gördü. Naylonu kumaş gibi katladı, birkaç kat haline getirdi. Sonra da çuvalların üzerine serdi. Anneme, “Oldu mu?” dedi gülerek. Annemse, “He, he!” dedi aynı şekilde gülümseyip.

Annemi koltuk altlarından tuttu sıkıca ve kaldırdı. Annem bir kuş gibi havaya sıçradı bu anda ve kendini çuvalların üzerinde buldu. Annem, “Bunlar da adamın götüne batıyor!” dediğinde, Kerim, “Hadi, hadi uzan, naz yapma!” dedi. Yarağını sıvazlıyordu bu sırada. Annem sırtüstü uzandı kömür çuvallarından yatağın üzerine. Çarşaf niyetine de kalın bir naylon örtülüydü altında.

Annem bacaklarını ayırdı iki yana, amını ovalıyordu bir taraftan da. Kerim, “O kadar geriye gitme, şöyle öne gel!” dedi anneme. Annem ellerinden destek alarak biraz daha uca doğru kaydı naylonun üzerinde. Bu pozisyonda Kerim’in yarağı ile annemin amı aynı hizaya gelmişti. Kerim öne doğru geldi, annemin ayaklarından tuttu ve kaldırdı havaya. Ardından yarağını kısa bir süre sıvazladıktan sonra amına yavaşça sokmaya başladı.

Annem gene derinden bir, “Oğhhhh!” koyuverdi neşe ve zevkle. Kerim’in yarağı yine amıyla buluştuğu için mutluydu. Kerim öne doğru bir iki adım ilerledikten sonra, yarağını annemin amına dibine kadar sokmuştu. Bu şekilde sikmeye başladı. Gene ağır, ama temposunu korur vaziyetteydi. Annemin ayak bileklerinden tutmuş ve ayırmıştı iki yana. Annem deli gibi inlemeye başlamıştı yeniden.

Kerim temposunu zaman zaman azaltıp çoğaltıyor, yarağını annemin amının en uç noktalarına kadar sokup çıkartıyordu. Annemse ellerini iki yana açmış ve çuvallardan tutunmuş, Kerim’in yarak darbeleri ile ileri geri yaylanıyordu. Derken atletini sıyırdı aşağı, memeleri meydana çıktı. Kerim bu manzara karşısında hızlı hızlı sikmeye başladı. Annemin dolgun, iri memeleri deli gibi sallanıyordu. 'Şlop, şlop, şlop!' sesleri yeniden içerde yankılanmaya başlamıştı.

Babam evde Medine denen kadını sikiyor, annem kömürlükte Kerim’le sikişiyordu. Aynı anda birbirlerini aldatıyorlardı. Annemin (Ben babandan gizli bir şey yapmadım!) derken gerçekçi olmadığının kanıtıydı Kerim’le sikişmesi. Öyle olsa, yukarda, evde sikişirdi Kerim’le. Ama onun yerine kömürlükte gizlice sikişmeyi tercih ediyordu. Bense olan biteni izliyordum. Yarağımı okşuyordum yine. Zevk sıvıları elime bulaştı, eşofmanımı ve külotumu da ıslatmıştı.

Kerim devam ediyordu aynı şekilde sikmeye. Ellerini annemin ayak bileklerinden tutmaya devam ediyor ve devamlı pompalıyordu. Ara ara yerinde sağa sola kımıldıyor, duruyor, ama sonra yeniden sikmeye başlıyordu. Bir zaman sonra annemin ayaklarını omzuna attı ve kalçalarından tutarak çekti kendine. Annem, “Ağhhh, yavaş!” dedi bu sırada.

Ancak Kerim’in yavaşlamaya niyeti yoktu. Annemin kalçalarını kavradı sıkıca ve şiddetle sikmeye başladı. Güçlü yarak darbeleri ile annem ileri geri yaylanıyordu çokça. Ama inlemeleri de çoğalmıştı. “Ağğhh, oğhhh, ığmmm, sik, sik, ayyy, ağhhh, sik, sik, sik!” diye diye inliyordu zevkten. Kerim’in yarak darbeleri ile oluşan 'Şlop, şlop, şlop!' sesleri gene kömürlüğün içini çınlatıyor, ses patlamaları yaratıyordu. Bu seslere annemin altındaki kalın naylondan gelen güçlü hışırtılar eşlik ediyordu. Annemin ayakkabılarının tabanları yukarıya bakıyor, bacakları dimdik halde uzanıyordu Kerim’in göğsünde, omzunda ve sikişin şiddetiyle beraber sürekli yaylanıp sallanıyordu.

Gözüm sürekli delikteydi. Yerimde sağa sola kımıldıyordum bazen, üşüyordum, ama gitmeye de niyetim yoktu. Kerim ara ara yavaşlayıp, sonra yeniden hızlanarak sikti annemi bu pozisyonda. İkisi de çok memnundu hallerinden. Sikişin zevkiyle inliyorlar, adeta coşuyorlardı. Bu anlarda annemin dudaklarından, “Oğhh, aşşkımmm, sik, oğhhh, sik, ığhhh, sik, aşkımmm, ağhhh!” sesleri çıkıyor, Kerim ise konuşmak yerine annemin bu sözlerine daha güçlü yarak darbeleri ile cevap veriyordu. Kerim’in boşalmaya niyeti yoktu yine. Kendini çok iyi kontrol ediyordu. Onca zaman geçmesine karşın sakallı suratında aynı ifadesini koruyordu.

Dakikalar sonra Kerim çıktı annemin amından, “Şöyle gel!” dedi anneme ve onu ellerinden tutup doğrulttu. Ardından gene koltuk altlarından tutarak kaldırdı havaya ve yere indirdi. Annem, “Nasıl olacak?” deyince, Kerim bir şey demeden çuvalların üzerine serdiği naylonu aldı ve az önce kendisinin oturduğu çuvalın üzerine koydu. “Şunun üzerine dizlerini koy!” dedi anneme. Annem, “Tamam!” dedi ve kömür çuvallarının üzerinde dizlerinin üzerine çökerek dörtayak üstüne domaldı.

Hafif çaprazımda kalıyordu bu haliyle annem. Götünün yarığı bariz şekilde belliydi, bembeyaz göt yanakları kızarmıştı. Babaannemden kalan gaz lambasının ışığı zaman zaman titriyordu, ama sönecek gibi görünmüyordu. Kerim koca yarağını sıvazladı annemin ortaya koyduğu manzara karşısında. Sonra da yanaştı ve dizlerini hafifçe kırdı, eğildi. Yarağını tutuyordu, az sonra bastırmaya başladı yarağını. Yarak annemin amına kolayca girivermişti kısa süre içinde köküne kadar.

Kerim bir süre bekledi o halde. Annem gene hırıltılı inlemelerine başlamıştı. “Iğhhh, ağhhh!” sesleri geliyordu ha bire, başını da sağa sola oynatıp duruyordu. Derken Kerim annemin göt yanaklarına bastırdı sıkıca ve sikmeye başladı. Önce yavaş yavaş sikerken, gittikçe hızlandı. Annemin aldığı zevk de katlanıyordu sürekli. “Oğhhh, sik, ağhhh, sik, aşşşkııımmm, ağhhh, sik, köklee, oğhhh, kökleee!” sesleri kömürlüğün duvarlarına çarpıyor, gecenin sessizliğinde kulağımın içinde yankılanıyordu.

Kerim’in pompalamaları beraberinde yine şiddetli 'Şlop, şlop, şlop!' seslerini getiriyor ve annemin göt yanakları deli gibi titreyip oynuyordu. Atletinden sıyırdığı memeleri de sallanıyordu sürekli bu pozisyonda. Kerim zaman ilerledikçe aynı hızlı ve sert temposunu koruyor ve deli gibi sikiyordu annemi. Annemin amından da sesler gelmeye başlamıştı. İyice ıslanmış, kayganlaşmış, terlemiş amı osuruk benzeri seslerle sikişmeye katkıda bulunuyordu sanki.

Yarağımı sıvazlıyordum devamlı. Ayakta boşalacak gibi oluyor, ama kendime hakim oluyordum. Kerim daha da hızlanmaya başladı. Annem, “Uğhhh, ağhhh, ayyy, oğhhh, uğhhh, sik, sik, oğhhhh, sik!” diyordu sürekli. Kerim’in götünün yanakları bu anlarda kasılıp gevşiyordu devamlı. Aynı şekilde sırtındaki, belindeki kasları da kasılıyordu.

Kerim bir ara durdu. Yarağını çıkardı annemin amından. Bir süre sıvazladı. Ardından göt yanaklarını ayırdı elleriyle ve yarağını bu kez annemin götüne bastırmaya başladı. Amından sonra şimdi de götünden sikecekti annemi koca yarağıyla. Kalbim daha da heyecanla çarpmaya başladı. Annem başını geriye çevirdi bu sırada, Kerim’in ne yaptığını biliyordu, ıkınarak bacaklarını biraz daha ayırdı.

Kerim yarağını bastırdıkça annemin götüne girmeye başladığını gördüm. Annemin göt deliği Kerim’in koca yarağını yavaş yavaş içine alıyordu. Bu anlarda annem, “Ayyy, ağhhhh, yavaşş, ağhhh!” sesleri çıkartıyor ve başını sağa sola oynatıyordu. Kerim dizlerini kırdı biraz ve daha da sokmaya çalıştı yarağını, nerdeyse yarısı annemin götüne girmişti.

Olan biteni şaşkınca izliyordum. Kerim dizlerini kırarak doğrulup kalkmaya başlayınca yarağı da annemin götüne girip çıkmaya başladı. Göt yanaklarından sıkıca bastırıyordu Kerim ve kalın bir sopa gibi olan yarağını annemin göt deliğine zorluyordu her saniye. Annem, “Ayyyy, ağhhh, ığhhh, uğghhh!” diyerek inliyor, ama Kerim’in yarağını götüne her saniye daha fazla alıyordu.

Götü amı kadar geniş değildi elbette ve Kerim’in hareketleri de daha yavaştı. Ancak zaman ilerledikçe Kerim daha kolay sokar olmuştu yarağını. Annemin göt deliği gittikçe açılıp genişliyordu ve çıkardığı iniltiler de azalmaya başlamıştı. Ancak Kerim bir ara durdu ve çıkardı yarağını annemin götünden.

Annemin göt deliği fena halde genişlemişti bu sırada. Loş ışığın altında kapkara bir çukuru andıran göt deliği sanki bir açılıp bir kapanıyordu. Kerim yarağını sıvazlarken, “Başını eğsene iyice!” dedi anneme. Annem ellerini daha sert ve sıkıca bastırdı çuvalın üzerindeki naylona ve başını da eğdi iyice. Bu pozisyonda götü de havaya dikilmişti.

Kerim eğildi ve kaba bir sesle beraber ağız dolusu tükürüğünü annemin göt deliğine bıraktı. Sonra da bir parmağı ile tükürüğü yedirdi içine, etrafına. Sonra yeniden tuttu yarağını ve sokmaya başladı. Bu kez daha kolay girmişti koca yarak. Annemin acı iniltileri de yoktu önceki gibi. Kerim dizlerini kırıp doğrulmaya başladı tekrar, ama yarağı daha çok ve kolay giriyordu şimdi. Annemin göt deliği koca yarağı rahatça içine alıyordu. Şaşkınca izlemeye devam ediyordum.

Kerim aynı şekilde bastırmıştı göt yanaklarına ve soktukça sokuyor, yarağı yarısından fazla girip çıkıyordu annemin götüne. Bu anlarda annem başını sağa sola oynatıyor ve ince tiz seslerle acı ile karışık inliyordu. Kerim yerinde kıpırdanıyor ancak bir an olsun yarağını annemin götünden çekmiyordu. Zamanın nasıl geçtiğini unutmuştum karşımdaki manzara karşısında.

Ancak kısa bir süre sonra Kerim çıkardı yarağını, o anda da sağlam bir osuruk sesi geldi annemin götünden. Kerim hiç beklemeden bu kez de amına soktu yarağını ve sert sert sikmeye başladı. Deli gibi köklüyor, pompalıyordu. Kasıkları annemin göt yanaklarında gene şiddetli ses patlamaları yaratıyor, annemse yine zevk iniltileri çıkartıyordu.

Kerim dakikalarca annemi bir amından bir götünden sikti. Amından çıkardığı yarağını götüne soktu vakit kaybetmeden. Götünden çıkar çıkmaz da amına girdi. Annemin götünden sikilirken osuruk sesleri gelmeye başlamıştı, Kerim’in yarağı götündeyken hem de. Bu durum devam etti epeyce. Annem, “Ayyy, ağhh, ığhh, sik, oğhh, ağhh, sik, ığmmm!” diye diye inledikçe, Kerim de onu deli gibi sikiyordu.

Ve sonunda Kerim bir anda annemin götünden çıkardı yarağını, o anda da büyük bir hışımla yarağının kafasından dölleri fışkırmaya başladı. Annemin çıplak beline, sırtına, götünün yanaklarına, yarığına akıttı döllerini. Kafasını sıvazladı yarağının, içinden çıkan her bir dölü annemin üzerine akıttı, sürttü.

Kerim geri geri çekilirken annem de yavaşça doğrulup kalktı. “Ayyy, dizlerim!” diyerek kalkarken, “Ağhhh!” diye bir de feryat kopardı. Bir elini götüne atmıştı, Kerim’in koca yarağını götüne almanın acısını çekiyordu. Bir süre ahlayıp ıhladı. Dizlerini ovaladı. Kerim ise gömleğinin cebinden bir sigara çıkarıp yaktı. Annem, “İçime attırmadın di mi?” diye sorunca, Kerim, “Yok be!” dedi. Annemin neden böyle söylediğini anlamadım.

Kerim annemin domaldığı kömür çuvalının üzerine oturup sigarasını içerken, annem de giyiniyordu. Kerim’in yarağı inişe geçmişti. Annem giyindi, üstünü başını düzeltti. “Saat kaç?” diye sordu Kerim’e. Kerim uzanıp pantolonun cebinden cep telefonunu çıkardı, telefona bakıp, “04:30!” deyince şaşırdım. Oysa annemle Kerim’in daha uzun zamandır sikiştiklerini düşünüyordum. O kadar yoğun ve şiddetli bir sikiş olmuştu ki, daha uzun sürmüş gibi gelmişti. Kerim’le annem yarım saatin içine muhteşem bir sikişi sığdırmayı başarmışlardı.

Annem, “Hadi iç sigaranı da git, şimdi millet uyanmaya başlar. Kimse görmeden çek git!” dedi. Kerim, “Tamam tamam!” dedi sigarasından derin bir nefes çekerek. Deli gibi sikiştiği adamı şimdi kovar gibiydi. Annem, “Ben seni ararım, sen arama beni!” deyince, Kerim, “Tamam tamam!” dedi gene, ama bu kez sıkılmış gibi. Kerim kalkıp giyinmeye başlarken annem, “Şu çuvalları gene yerine koy, bizimkiler görür, başıma iş açma benim!” dedi. Annemin bu sözleri üzerine Kerim telefonunu köşedeki eski sobanın üzerine koydu, sonra da çuvalları tekrar eski yerine kaldırdı, kalın naylonu da alıp aynı yerine fırlatıp attı sinirle. Anneme dönüp, “Tamam mı?” dedi sert bir sesle. Annem, “Ne o be, ne tersleniyon?” dedi şaşırmış gibi, ama Kerim cevap vermedi. Annemi az önce zevkten inletirken, şimdi böyle bir muameleye maruz kalmaktan sıkılmıştı belki de. Kerim giyinmeye kaldığı yerden devam etti.

Her şey eski haline dönmüştü. Annem, “Dur hele, ben bir bakayım dışarı!” dedi. Arka tarafa geçtim sessizce. Kapının açıldığını ve annemin, “Tamam, geç hadi!” dediğini duydum. Bekledim olduğum yerde. Bir süre sonra kömürlüğün kapısı kapandı ve peşinden de annemin kapının telini bağladığını anladım. Kısa bir süre sonraysa sesler kesildi. Sağlam bir sikişmenin yaşandığı kömürlükten şimdi tek bir ses gelmiyordu. Gecenin sessizliği içinde bizim binanın kapısının kapanma sesini duydum belli belirsiz. Annem Kerim’le sikişmiş, şimdi de eve gidiyordu.

Tam ayrılacakken aklıma Kerim’in telefonu geldi. Acaba sobanın üzerinden almış mıydı? Kapının telini çözdüm ve içeri girdim. Şimdi lamba yanmadığından içerisi zifiri karanlıktı ve bir şey görünmüyordu. Neyse ki sobanın yerini biliyordum. Elim sobaya değdi önce, sonra da üzerini yokladım. Elime bir şey çarptı o sırada ve yere düştü. “Hay Allah!” diyerek eğildim, kısa bir zaman sobanın etrafını yokladım. Ama sonunda Kerim’in telefonu geldi elime. Sobanın üzerine koymuş ve unutmuştu. Hemen çıktım kömürlükten. Telefonu unuttuğunu hatırlayıp geri dönebilirdi çünkü. Çabucak kapının telini bağladım.

Yandan dolaştım, binanın önüne geldim. Birkaç evde lambalar yanıyordu. Ama etraf halen karanlıktı. Sokakta kimsecikler yoktu, in cin top oynuyordu. Kerim kayıplara karışmıştı, sikişmenin zevki ve annemin davranışları nedeniyle unutmuştu anlaşılan telefonunu. Binanın kapısını yavaşça açıp girdim içeri.

Belki de sonunda Kerim’in kim olduğunu elimdeki telefonla öğrenebilecektim...

[Osman]

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! Tüm Bölümleri »

Seks Hikayeni Yolla! « Seks Hikayeleri Anasayfa!

18+ YASAL UYARI:
Ah Bu Töreler Seks Hikayesi sitesi 18 yaşından büyükler içindir! 18 yaşından küçük iseniz
ve bulunduğunuz ülkede Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved - The Netherlands / Hollanda
Contact / iletişim E-Mail: