Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! (109)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 109. Bölüm! (Osman 30 Y., Konya / Türkiye)

Kaydı daha yeni oynatmaya başlamıştım ki telefonun ekranı önce karardı ardından da kapandı. Şarjı bitmişti telefonun. Önceki kayıtları izlerken uyarı vermişti birkaç kez ama o heyecanla umursamamıştım. Şimdiyse kapanıvermişti birdenbire. Telefon benimki ile aynı marka olduğundan şarj aletim uyuyordu. Şarj aletiyse yatak odasındaydı.

Kapıyı yavaşça açıp girdim içeri. Şaheser anne sırt üstü halde horul horul uyuyordu. Üzerindeki battaniye açılmıştı. Battaniyenin altında çırılçıplak yattığından sol memesi ve sol kalçası çıkmıştı meydana. Saat 06:30’u geçiyordu. Dışarda hava epeyce aydınlanmıştı ve kalın perdelere rağmen odanın içi de bir miktar aydınlığa kavuşmuştu. O loş karanlığın içinde Şaheser annenin bembeyaz vücudu kolayca belli oluyordu.

Aynanın önündeki şarj aletini aldım, parmaklarımın ucuna basarak gerisin geri çıktım odadan. Telefonu şarja taktım. Kısa bir süre sonra ekran aydınlandı. Ancak bu kez de açmak için sim kodunu girmek gerekiyordu ve sim kodunu bilmiyordum elbette. Canım sıkıldı ama yapacak bir şey yoktu. İleriki bir zamanda halledecektim bu işi. En azından telefon bendeydi artık ve bununla kendimi avutabilirdim.

Aklım Şaheser annede kalmıştı. Annemin Kerim’le kömürlükte yaşadığı sikişmenin üstüne telefonda izlediklerim eklenince yarağım kazık gibi olmuştu. Bütün bunların üzerine bir de Şaheser annenin açığa çıkmış memesiyle kalçası da gelince içimdeki azgın duygular yeniden açığa çıkıverdi. Daha birkaç saat önce Şaheser anne ile çılgın bir sikiş yaşamıştım ama şimdi bir ikincisini iple çeker haldeydim.

Yeniden yatak odasına döndüm, soyunup çıplak kaldım ve yatağa girdim. Şaheser annenin iri, dolgun vücuduna sarıldım. Uyanır gibi oldu. Ellerim çıplak vücudunda gezinmeye başladı az sonra. Kalçalarını, götünün yanaklarını, memelerini parmaklarımın ucunda hissettikçe yarağım şaha kalkmaya başlamıştı. Şaheser anne sonunda okşamalarıma daha fazla dayanamadı ve “Yavrum, neydiyon...” dedi yarı uykulu yarı uyanık bir halde. Fısıltılı sorusuna, “Çok özledim seni!” diyerek cevap verirken bunun hoşuna gittiğini anladım.

Benden yana döndü bu kez, “Çok mu özledin?” dedi. Bunu söylerken gülümsüyordu. “Çok!” dedim ve meme uçlarını öpmeye, emmeye başladım. Sol elimse göt yanaklarını yoğurmakla meşguldü. Her iki memesini uzun uzun öpüp emdim, uçlarını dilledim, ısırdım. Şaheser anne uykulu halini yavaş yavaş üzerinden atmaya başlarken karşılık da vermeye başladı. Güçlü, kalın ve nasırlı ellerini çıplak sırtımda hissettim. Soğuk elleri ilk anda ürpertti beni ama sonra yerini tatlı bir sıcaklığa bıraktı.

Boynunun, omuzlarının, yanaklarının yumuşamış ve sarkmış beyaz etlerini emdim, dilleyip, yaladım bu kez. Çok hoşuna gidiyordu bu yaptıklarım. Sol elimse yine göt yanaklarını avuçlamakla, sıkıp yoğurmakla uğraşıyordu. Elim sanki bunları benden bağımsızmış gibi kendiliğinden yapıyordu. Vücudumun her bir uzvu Şaheser annenin dolgun vücudu karşısında kendiliğinden harekete geçer olmuştu.

“Ağzını arala!” dediğimde Şaheser anne ne yapacağını iyi biliyordu. Geceden nasıl davranacağını öğrenmişti çünkü. Araladığı dudaklarının arasından hafif ve hoş olmayan bir koku geldi burnuma ama buna aldırmadım. Şaheser annenin etli, pembe dili kendini gösterdi o aralıktan az sonra. Dilimi çıkardım, dillerimiz birbirine değdiği anda büyük bir zevk fırtınasına kapılmış gibi hafifçe irkildik.

Yatak üzerindeki ağırlığın ve hareketliliğin altında hafiften gıcırdamaya başlamıştı. Dilini emdim, ardından o benimkini bir bebek gibi emdi. Bu arada sol elini yarağımda hissettim. Yarağımı ve taşaklarımı okşuyor, ineğin memesini sağar gibi çekiyordu. Acı ile karışık bir zevki yaşatıyordu Şaheser anne. Her iki dudağını emdim dilinden sonra. Dudaklarının üzerindeki, çenesindeki tüyleri hissettim dilimin ucunda. Ama durmaya niyetim yoktu. Aynı şekilde yanaklarının tüyleri de geliyordu dilime, tatlı bir tuz tadı alıyordum yanaklarından.

Göt yanaklarında gezinen elim bu kez göt yarığında aşağı yukarı gidip gelmeye başladı. Parmaklarımın ucu götünün derin ve kısa, sert kıllarla kaplı yarığından içeri girmeye başlarken Şaheser annenin kendini hafiften kastığını, dudaklarından fısıltılı zevk iniltilerinin çıktığını fark ettim. Sol elimin işaret parmağı göt deliğinin üzerine gelmişken Şaheser annenin kasılmaları ve iniltileri çoğaldı. Parmağımın ucu kıl dönmesinin yarattığı şişliğe değdiğinde derin ve tiz bir, “Ağhhh...” sesi çıkardı.

Parmağımın ucunu göt deliğinin içinde hissettim az sonra. Şaheser anne ise, “Iyyy, ayyy, ağhhh...” sesleri eşliğinde yarağımı daha sert ve kuvvetlice okşamaya, sıkmaya başlamıştı karşılık olarak. Evet, parmağım ilk boğumuna kadar göt deliğindeydi artık. Şaheser anne ara ara kendini kasıyordu bu sırada, götünün yanakları taş gibi sertleşiyordu. Sağ bacağını ise kaldırmış ve bacağımın üzerine atmıştı. Bu arada dudaklarını emmeye, boynunu ve yanaklarını öpmeye devam ediyordum.

Kulaklarını emdim daha sonra, saçlarını kokladım uzun uzun. Yarağım çoktan kazık gibi olmuşsa da bir an önce sikip boşalmak istemiyordum. Refiye ile evleneceğim günün sabahında kayınvalidemle olabildiğince güzel ve sağlam bir sikişe imza atmaktı niyetim.

“69 yapalım mı?” diye sordum fısıltıyla. Şaheser anne, “O ne yavrum?” dedi şaşkınca. 69’un ne olduğunu bilmiyordu. Köylü karısıydı, anca çatır çatır sikişmeyi biliyordu. Basitçe anlattığımda, “Hee, yavrum ben nasıl ederim bilmiyom ki?” dedi. Yarağımı nasıl ağzına alacağını bilmiyordu. Bu nedenle de tedirgin ve utangaçtı. “Öğrenirsin, Özlem yapıyor da sen mi yapamayacaksın?” dedim ve üzerimde ters şekilde uzanmasını istedim.

Kızının adını duyunca, “Hee, o ediyosa ben haydi haydi ederim yavrum...” dedi ve dediğimi yapıp üzerimde uzandı. “Şöyle yap... Şöyle dur...” diyerek yaptığım yönlendirmelerden sonra Şaheser annenin amı nerdeyse dudaklarımın ucuna gelmişti. Yüzüm kasıklarının altında kalmış, koca götünün ağırlığını suratımda hissediyordum adeta.

Amından ve kasıklarından yoğun bir koku geliyordu. Ter ve sidik kokularına birkaç saat önceki sikişmemizden arta kalan döllerimin kokusu karışıyordu. Yoğun bir sıcaklık dalgası eşlik ediyordu bu kokuya. Bu arada terli göt deliğinden de yoğun ama midemi bulandırmayan bir osuruk kokusu alıyordum.

Kenardaki battaniyeyi aldım, amını ve kasıklarını sildim nazikçe ve yumuşakça. Şaheser anne, “Neydiyon yavrum?” diye sorarken, “Terlemişsin, siliyorum, korkma!” dedim. Ben amını silmekle meşgulken Şaheser annenin dudaklarını yarağımın kafasında hissettim. Yarağım zevk sıvıları ile kaplıyken Şaheser anne buna aldırış etmemiş ve benden önce davranmak istiyormuş gibi dudaklarını yarağımla buluşturmuştu bile.

Büyük bir zevk dalgası kapladı tüm vücudumu. Götüne soktuğum parmağımı da sildim battaniyeyle ve attım kenara. Kurulanmış ve temizlenmiş amının etli, sarkık dudaklarını emmeye başladım. Şaheser annenin hafiften kasıldığını anladım. Yarağımın kafası dudaklarının arasındaydı. Amatörce ama istekli şekilde yapıyordu işini. Ellerim sabah serinliği ile üşümüş dolgun, beyaz göt yanaklarının üzerindeyken dilim amının yakıcı sıcaklığı ile kavruluyordu adeta. Amının sarkmış dudaklarını bebeğin annesinin memesini emdiği gibi emiyordum.

Amının yavaş yavaş ıslanmaya başladığını hissettim. O yakıcı sıcaklıkla beraber koyu kıvamlı ve sanki vanilya tadında bir sıvı dudaklarımı, dilimi kaplamıştı. Şaheser anne hararetle ve zaman ilerledikçe iştahla yapmaya başlamıştı işini. Yarağımın kafasında dilini hissettim dudaklarından sonra. Ona dediklerimi çabucak kavramış, ilk andaki çekingenliğini, heyecanını atmıştı üzerinden. Zaman zaman dişleri yarağımda kısa süreli ve bazen şiddetli acılar yaratsa da hoşuma gidiyordu.

Kimi zaman amını kimi zamansa kasıklarını emiyor, dilliyordum. Tıraş etmiştim amını, kasıklarını ama yine de kesilmemiş sert kıllar kalmıştı kasıklarında. Ve dilime batıyordu bu kıllar. Ancak aldığım zevk bunun kat be kat üstünde olduğundan umursamıyordum. Karşılıklı olarak birbirimize zevk veriyorduk. Sevişmekten anladığı sadece sikişmek olan kayınvalidemin belki de hayatında ilk kez hem de bu yaşında üstelik benimle bu zevki tattığını düşünüyor ve bunun verdiği gururu yaşıyordum.

Yataktan gelen gıcırdamalar aldığımız zevkle beraber artmaya başlamıştı. Sanki yatak da zevke gelmiş ve çıkardığı gıcırtılarla bunu belli ediyordu. Birkaç saat önce yaşadığımız yorucu ve müthiş sikişmeye karşın ikimiz de yine dolu doluyduk. Derken göt yanaklarında gezinen ellerim bu kez derin göt yarığının üzerinde kendine sanki bir yol arıyormuş gibi gezinmeye başlamıştı. Yol belliydi, Şaheser annenin derin, kara bir çukuru andıran göt deliğine ulaşıyordu tüm yollar...

Battaniyeye uzandım yeniden ve bu kez ucuyla göt deliğinin ağzını sildim. Bu ara kıl dönmesinden kaynaklı küçük bir inilti çıkardı Şaheser anne ama yarağımı emmeye devam etti umursamadan. Göt deliğinin ağzını dillemeye başladım az sonra. Küçük makinemle tıraş etmiş, temizlemiştim göt deliğinin ağzını da. Ama dipte kalan kıllar dilimin ucuna geliyordu elbette.

Dilimin ucu göt deliğinden içeri giriverirken, Şaheser annenin, “Iğhhh...” diye derin ve tiz iniltisi kapladı odanın içini. Yarağımı emmeyi bırakmıştı şimdi. Dilim devamlı göt deliğinin ağzı ile temas halindeyken yarağımı emecek durumda değildi aldığı zevkle. Dilimin ucu adeta bir boşluktan içeri girmişti. Siyah, derin bir çukurun içindeydi dilim. Göt deliğinden de yakıcı bir sıcaklık ulaşıyordu dilime. Ama amının dillenmesinden daha fazla zevk aldığı barizdi.

Ellerim göt yanaklarını sıkıp yoğurmakla meşguldü yine. Arada küçük şaplaklar da atıyordum. Göt yanakları sütlaç gibi titreyip löpürdüyordu tokatlarımla birlikte. Şaheser anneye zevk verdikçe ben de zevk alıyordum. Yarağım patlayacak gibi olmuştu nerdeyse. Bir süre durup bekledim, yeniden dilimin ucunu göt deliğine değdirmemle beraber Şaheser anne, “Iğğhhh...” diyerek adeta sıçradı o haldeyken. Yumuşak göt yanakları kasıldı, taş gibi sertleşti bu anda. Aldığı zevkti buna sebep olan. Bir süre daha devam ettim ama daha fazla ileri gidecek halim kalmamıştı. Artık bir an önce onu sikip döllemek istiyordum.

“Kalk hadi, bu kadar!” dedim, göt yanaklarına birkaç tokat attım yeniden. Şaheser anne ahlaya ıhlaya yavaşça doğrulup kalktı, yatağın kenarında oturuyordu şimdi. Ayağa kalktığımı görünce, “Niye oraya gittin yavrum, gelsene...” dedi eliyle yatağın üzerine vurarak. “Boş ver, böyle yapalım, gel hadi!” dedim heyecanla. Kalkık yarağımı sıvazlıyordum bu esnada. Şaheser anne de en az benim kadar heyecanlıydı, “Domaltacan mı yavrum?” dedi neşeyle.

“Evet, şöyle gel!” diyerek işaret ettim. Şaheser anne ayağa kalktı, karyolanın demirlerinden tutundu ve ayaklarını iki yana iyice açarak belini eğdi aşağı. Uzun ağarmış saçlarını sırtına attı. Biraz öne doğru bir iki adım ilerledi ve başını karyola demirleri arasındaki boşluğa soktu. Tam sikilmelik pozisyona gelmiş, istediğim gibi domalmıştı. Arkasında yerimi aldım hemen. Manzara müthişti. Yarağımı sıvazladım bir süre. Ardından götünün kıllı, derin yarığına sürttüm aşağı yukarı.

Amının derin aralığından yavaşça sokmaya başladım yarağımı. Dilim ve dudaklarımdan sonra yarağımın ucunda amının sıcaklığını hissettim. Müthiş bir zevk dalgası yine her yanımı sarmaya başlamıştı. Şaheser anne de zevke gelmiş ve “Oğğhhh, yavruummm...” diye derinden gelen zevk iniltilerini koyuvermişti. Yarağım kısa sürede geniş amının içindeydi. Bir süre bekledim. Yarağımı içinde sağa sola ileri geri oynattım. Şaheser anne az önceki gibi inledi yine. Ellerimi göt yanaklarına attım ve önce yavaştan sonra hızlanarak sikmeye başladım Şaheser anneyi.

Kasıklarımın, taşaklarımın çarpmasından kaynaklı şiddetli 'Şlop, şlop, şlop!' sesleri birkaç kez çınlattı odayı. Çıkan sesler pekâlâ yukardan duyulabilirdi sabahın bu saatinde. O nedenle ağır ağır sikmeye başladım bu kez. Yarağımı amının derinliklerine sokmaya çalışıyordum. Göt yanaklarının titremeleri ise devam ediyordu yavaştan sikiyor olsam da.

Şaheser anne elleriyle karyolanın demirlerini sıkıca kavramıştı. İnlemeye başlamıştı ve iniltileri hiç kesilmeden devam ediyordu. Taze gelinin gerdek gecesindeki enerjisi vardı üzerinde sanki. “Iğmmm, oğhhh, ayyyy, ağhhh...” şeklindeki iniltilerine, “Gurbannn, oyyy, yavrruummm, sokkk, sikkk, sikkk...” sesleri karışıyordu. Zaman zaman götünü oynatıyordu sağa sola.

Yarağım geniş amının içinde kolayca gidip geliyordu. Hacı babam senelerce sike sike çuvala çevirmişti Şaheser annenin amını. Ama yine de zevk veriyordu bu koca amcık. Yukardan duyulma pahasına yavaş yavaş tempomu artırmaya başladım.

Şaheser annenin iniltileri de buna mukabil artarken çıkan 'Şlop, şlop, şlop!' sesleri gittikçe daha tok ve gür bir hal alıyordu. Göt yanakları, kalçalarının, belinin, sırtının yumuşak etleri deli gibi löpürdüyordu. Yarak darbelerimle beraber omuzları karyolanın demirlerine çarpmaya başlamıştı. Karyola demirleri ile benim aramda sıkışmış vaziyetteydi. Karımla da daha ilk günden bunun gibi bir sikiş yaşadığım geldi aklıma. Kızından sonra şimdi de annesini aynı şekilde sikiyordum.

“Sikkk, oğhhh, sikkk...” diye diye zevkle inliyor, ara ara başını sağa sola çevirip bana bakmaya çalışıyordu. Saçları oluşan rüzgârla sallanıyordu ha bire. Şaheser anne bu yaşında yine müthiş bir zevki yaşatıyordu bana. Geniş ve iyice kayganlaşmış amından osuruk benzeri 'Zort, zort!' sesleri gelmeye başladı bir süre sonra. Amı aldığı zevkle dile gelmiş, coşmuştu sanki.

Şaheser annenin geniş amından ziyade aklımda götü vardı. Yarağımı çıkardım amından ani bir hareketle. Şaheser anne, “Soksana yavrum, sok şunu!” derken, “Az daha eğil şöyle, belini indir!” dedim. Şaheser anne ayaklarını biraz daha ayırıp belini indirince istediğim pozisyona gelmişti.

Koca göt yanaklarını tutup ayırdım. Göt deliği olanca haşmetiyle meydandaydı. Yarağımı sıvazladım kısa bir süre. Bu arada Şaheser anne de, “Sok şunu, soksana!” deyip duruyordu yine. Evet, sokacaktım ama amına değil de götüne... Göt deliği tam yarağımın hizasındaydı. Kıl dönmesinin yarattığı şişlik biraz korkutuyordu beni ama o anda kendime hâkim olacak durumda değildim.

Göt deliğinin ağzına tıpkı Kerim’in yaptığı gibi ağız dolusu tükürüğümü bıraktım. O da aynısını bu gece kömürlükte anneme yapmıştı. Sağ elimin orta parmağıyla tükürüğü deliğin içine, ağzına yedirdim. Şaheser anne artık ne olduğunu anlamıştı. “Neydiyon yavrum sen, soksana şunu!” derken, “Az bekle!” dedim heyecanla. “Yapma yavrum, olmaz öyle, arkadan olmaz yavrum, arkadan olmaz!” diyedursun, ben yarağımı tutup göt deliğine bastırmaya başlamıştım bile.

Şaheser anneden derin ve hırıltılı bir inilti çıktı önce. “Ağhhh, yavruummm, ayyy...” derken yarağımın kafası ilk anda göt deliğine girmişti. Götten daha önce yaptığı çok açıktı. Hacı babam sadece amını değil, götünü de boş geçirmemişti bunca yılın içinde. Şaheser anne, “Ayyy, yavrum, dur hele, az dur!” deyince bekledim o halde. Götünü sağa sola oynattı biraz. Ellerim göt yanaklarını kavramıştı bu sırada sıkıca.

Şaheser anne hareketlerini azalttı, ardından, “Hee, şimdi yap!” dedi, ince, fısıltılı bir sesle. Kıl dönmesinin şişliğine dikkat ederek yarağımı bastırmaya başladım. Kısa bir duraksama ve zorluğun ardından Şaheser annenin göt deliği yarağımı yavaş yavaş içine almaya başladı. Bastırdıkça daha da giriyordu üstelik. Bu anlarda Şaheser anneden, “Ağhhh, ayyy, ığhhh, ığmmm, ağhhh...” sesleri çıkıyordu boğuk boğuk. Elleriyle karyola demirlerini sıkı sıkı tutuyordu. Göt deliği elbette amı kadar geniş değildi, ama benim de istediğim buydu zaten. Her ne kadar zevk verse de senelerdir sikile sikile iyice folloş olmuş amından daha çok zevk alıyordum. Derken yarağım nerdeyse taşaklarıma kadar göt deliğinin içine girivermişti. Şaheser annenin koca götü yarağımı olduğu gibi almıştı içine.

Bu anda bir sessizlik oldu. Ben aldığım zevkin, yaşadığım anın mutluluğunu, keyfini çıkartırken Şaheser anne de sessizleşmişti. Yarağımı köküne kadar almıştı götüne ve bu durum onda herhangi bir rahatsızlık veya acı yaratmamıştı. Yarağımı yavaş yavaş sokup çıkartmaya başlamamla beraber Şaheser annenin sessizliği yerini tiz ve fısıltılı acı ile karışık iniltilere bıraktı.

Müthiş bir zevk yaşıyordum. Kanım damarlarımda sanki daha hızlı ve şiddetli bir şekilde yol alıyordu. İçinde olduğum anın zevkini, tadını sonsuza dek yaşamak istiyordum. Şaheser anneden boğuk iniltiler, sesler gelmeye devam ediyordu bu sırada. Zaman ilerledikçe ise göt deliği açılmaya, genişlemeye başlamıştı. Yarağım içinde daha rahat hareket ederken aldığım zevkte bir nebze olsun azalma yoktu.

Ancak gitgide boşalmaya yaklaşıyordum. Vücudumun her yeri uyuşuyor gibiydi. Şaheser anne de bu ara götünü yarağıma yaslamaya başlamıştı. Göt yanaklarını sıkıca kavramıştım yine. Derken daha fazla devam edemeyeceğimi anladım, büyük bir hışımla boşalmaya başladım. Ciğerlerimden kopup gelen zevk iniltileri dökülüyordu dudaklarımdan. Epey bir zaman sokup çıkarmaya devam ettim yarağımı.

Yarağımı çıkardığımda Şaheser annenin göt deliğinin nerdeyse 1 Liralık madeni para kadar açık durduğunu gördüm. Kapkara, derin bir çukuru andıran kızarmış deliğin ağzından döllerim akıyordu. Göt deliğinin ağzı bir genişleyip bir daralır gibi oluyordu. O ara şiddetli bir osuruk çıktı göt deliğinden. Yarağımla birlikte içine giren hava bu şekilde çıkmıştı dışarı.

Yarağım, döllerim ve Şaheser annenin amının ve göt deliğinin sıvıları ile kaplanmış, kaygan bir hal almıştı. Şaheser anne yavaşça doğruldu, bir süre belini tutarak ıhladıktan sonra, “Gurban olurum sana, yavrumm...” diyerek sarıldı sıkıca. Aynı şekilde karşılık verdim. Odanın serinliğine rağmen terlemiştik. Saçlarındaki ıslaklığı yüzümde hissettim. Kendisini götten sikmeme ilk başta itiraz eder gibi olmuşsa da sonradan onay vermiş, sonlara doğru o da zevk almıştı.

Yorulmuştuk. Şaheser anne yatağa uzanınca ben de yanına uzandım. Başımı memelerinin üzerine koydum. Kalbinin hızlı ve sert atışlarını duyuyordum sanki. Bir süre sessiz kaldık. Şaheser anne, “Yavrum, ha bu Refiye karısına gücün yetecek mi bu gece?” dedi gülerek, saçımı okşuyordu aynı zamanda. “Yeter yeter, sen merak etme!” dedim memesini emerken. “Hee, yeter tabi, benim aslanımın gücü guvveti yerinde Maşallah!” dedi yine gülerek.

Bir süre sessiz kalıp dinlendik. Şaheser anne, “Hoşuna gitti mi yavrum?” diye sordu bu kez. “Hem de çok, amından daha fazla zevk aldım!” dedim. Verdiğim cevap hoşuna gitmişti. Saçlarımı okşamaya devam etti bir süre daha. “Hacı babam götünü de boş geçmemiş!” dediğimde çok şaşırtıcı bir cevap verdi Şaheser anne. “Hacı götten yapmaz yavrum!” dedi. “Nasıl yani, ilk defa mı yaptın, ilk defa gibi görünmüyordu?” dedim şaşkınca. Doğrulup gözlerine baktım. Şaheser anne gülümseyerek, “Hee, ilk değil yavrum...” dedi sanki çok normal bir şeymiş gibi. Yani kocasından ayrı, başka bir erkekle götünden sikiştiğinin itirafıydı bu sözleri. Annem Şaheser anne için (Orospu) derken haklı mıydı yoksa...

Şaheser anne, “Bizim Hacı’nın götle falan işi olmaz, anca am siker o!” dedi. “E o zaman, nasıl oluyor bu iş?” dedim merakla. Şaheser anne, “Oluyor yavrum, oluyor işte!” dedi, daha fazla bir şey söylemek istemiyordu. Ama artık kutunun kapağı aralanmıştı, geriye kalan kapağı biraz daha kaldırıp içinde ne olduğuna bakmaktı. Epeyce ısrar ettim anlatması için. Sonunda dayanamayıp, “Amma yemin et, kimseye demiyecen...” dediğinde daha da meraklandım. Dediği yemini ettiğimde, Şaheser anne ağzımı bir karış açık bırakacak şeyleri anlatmaya başladı...

[Osman]

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi! Tüm Bölümleri »

Seks Hikayeni Yolla! « Seks Hikayeleri Anasayfa!

18+ YASAL UYARI:
Ah Bu Töreler Seks Hikayesi sitesi 18 yaşından büyükler içindir! 18 yaşından küçük iseniz
ve bulunduğunuz ülkede Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved - The Netherlands / Hollanda
Contact / iletişim E-Mail: